Projekt logo

za darmo

Bez haczyków - tak po prostu

Wiem – w życiu nie ma nic za darmo! I w tym wypadku to także się zgadza. W końcu w jakiś sposób trzeba było znaleźć naszą stronę i będzie trzeba wypełnić krótki opis, jak to logo ma wyglądać.  To wszystko, to Twój zainwestowany czas. Więcej nic nie zapłacisz. Logo, które otrzymasz, będzie spełniało wszystkie standardy projektów graficznych.

Pliki wektorowe

To takie pliki, które można w przyszłości modyfikować - powiększać i pomniejszać bez utraty jakości

Pliki rastrowe

Klasyczne pliki JPG i PNG do wykorzystania na Facebooku, stronie internetowej, itp.

Pytania i odpowiedzi

Wysyłasz do nas swoje wytyczne poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie. W kalendarz realizacji wpisujemy jedynie zamówienia złożone przez poniszy formularz – to usprawnia proces realizacji. Opisz swoje wytyczne bardzo dokładnie.

Czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych.

Jeżeli zaakceptujesz logo, poproś nas o przekazanie praw do logo. Jest to nieodpłatne. Otrzymasz licencję umożliwiającą wykorzystywanie logo na dowolnych nośnikach. Nie możesz natomiast wprowadzać zmian w logo, przekazywać prawa do niego innym osobom i firmom. My gwarantujemy, że nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat za logo ani teraz ani w przyszłości.

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna i mamy ogromną ilość zleceń. Nie jesteśmy w stanie nanosić poprawek na przygotowane projekty. W związku z tym opisz, jak najbardziej szczegółowo, czego potrzebujesz, a my dołożymy wszelkich starań, aby projekt był super.

Każda osoba może zamówić jeden darmowy projekt.

Formularz zgłoszeniowy