Dobre strony internetowe

które przyciągają uwagę

Poznaj nasze obietnice

Obietnica nr 1. Ładne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, traktujemy w taki sposób, jakbyśmy to robili nie dla klienta, a dla nas samych.

Innymi słowy, realizujemy zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Stworzenie eleganckiego rozwiązania może się wiązać z dodaniem animacji, należytym przygotowaniem zdjęć, czy przygotowaniem dedykowanych ikon.

Jeżeli projekt tego wymaga, tworzymy interaktywne strony internetowe – z ruchomymi elementami, animacjami, zniakjącymi i pojawiającymi się napisami, czy chociażby z menu, które wędruje razem z odbiorcą po całym serwisie. Takie rzeczy, jak połączenie z Facebookiem, Instagramem i mediami społecznościowymi – uważamy już za standard.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że tworzenie stron internetowych to nie tylko prawidłowe jej działanie, ale także dbałoś o estetykę strony www.  Potrzebny jest dobór odpowiednich czcionek oraz kolorsytyki z palety barw.

Na wizualny odbiór wpływa też rozmieszczenie elementów na stronie, czy zastosowanie, tzw. złotego środka.

Taką wiedzę posiada webdesigner.

Obietnica nr 2. Tworzymy Dobre Strony Internetowe

Przejrzyste zasady

Przed startem prac, podpisujemy umowę - klient wie, za co płaci i czego może wymagać. Proste!

Strona do portfolio

Każdą wykonaną stroną chwalimy się w naszych mediach społecznościowych. Ona musi wyglądać super!

Funkcjonalna strona

Inna jest budowa strony dla przedszkola, a inna dla sklepu meblowego. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta.

Obietnica nr 3.
Tworzenie stron internetowych
z systemem CMS

Wraz z rozwojem każdej firmy, potrzebne jest wprowadzanie zmian na stronie: dodawanie produktów, wprowadzanie informacji o aktualnych wydarzeniach, aktualizacja galerii i wiele wiele innych.

Zadbaliśmy o to, by klient mógł to robić samodzielnie (system CMS to właśnie system zarządzania stroną) w możliwie najprostszy sposób dzięki:

Jesteśmy w stanie dostarczyć po prostu dobre strony internetowe, bo do kazdego zadania się przykładamy. Zależy nam na Państwa sukcesie, bo to promuje nasze rozwiązania jako skuteczne.

Obietnica nr 4.
Responsywne Strony Internetowe

Mamy 2021 rok i wydaje się, że takie rzeczy, jak prawidłowe wczytywanie stron na smartfonach powinno być standardem.

Niestety nie zawsze tak jest, a słaba wersja mobilna generuje duży współczynnik odrzuceń – potencjalny klient wchodzi na stronę i szybko ją porzuca, gdyż jest mało czytelna. Wtedy można odebrać swoje działania marketingowe jako nieskuteczne, a to wcale nie musi być prawdą, bo przyczyną braku klientów jest właśniekiepskiej jakości mobilna wersja strony.

Czy chcemy tego, czy nie zdecydowana większość ruchu na stronie jest generowana z telefonów, zatem do prowadzenia skutecznego biznesu, niezbędna jest mobilna strona internetowa – dopasowana do smartfonów i tabletów. Nie zapominaj o tym, jeżeli chcesz być o krok przed konkurencją. Jako Enjoy Ads Studio obiecujemy, że tworzone strony będą prawidłowo się wyświetlały na urządzeniach przenośnych. Przed oddaniem strony – testujemy ją na róznych wielkościach ekranów. Nasz klient otrzymuje responsywną stronę internetową.

Portfolio

Przykłady tego co zrobiliśmy i w jakis sposób odpowiadaliśmy na oczekiwania klientów.

Google Opinie
5,0

5/5
Sara Czapiel
Sara Czapielsareresort.pl
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm, idealne podejście do klienta oraz pomoc w różnych zagadnieniach, za co dziękuję i z całego serca polecam!!!
Maciej Iwanowski
Maciej Iwanowskiprogramistajunior.pl
Czytaj więcej
Jestem zadowolony ze stworzonej strony. Wszystko zgodnie z ustalonymi terminami, a to nie jest takie częste w tych czasach. Polecam!
Marta Wittberg
Marta Wittberg
Czytaj więcej
Bardzo dobra współpraca, szybki czas realizacji. Polecam
Poprzedni
Następny

Portfolio

Przykłady tego co zrobiliśmy i w jakis sposób odpowiadaliśmy na oczekiwania klientów.

Portfolio

Przykłady tego co zrobiliśmy i w jakis sposób odpowiadaliśmy na oczekiwania klientów.

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Każda strona internetowa dla małej firmy powinna być inna, bo odpowiada na inne potrzeby. Niektórzy poszukują stron internetowych z funkcją bloga, inni z systemem rezerwacyjnym. Część z Państwa chce, aby strona była skonfigurowana pod reklamy Google Ads i Facebook Ads, a dla innych jest to zupełnie niepotrzebne.

Krótko mówiąc, to niemożliwe, aby tworzyć strony internetowe, nie znając wymagań Państwa biznesu: w jaki sposób zdobywacie nowych klientów, z jakimi trudnościami się borykacie i jak stworzona strona może pomóc w rozwoju firmy. Tak – potrzebujesz biznesowego rozwiązania do zwiększania sprzedaży, utrzymywania relacji z klientami, a nie strony internetowej, która po prostu jest. 

Czy jesteśmy w stanie Ci pomóc? Nie dowiemy się, jeżeli nie porozmawiamy!

Wypełnij kilka pól – skontaktujemy się!

Lub zadzwoń teraz!

Porozmawiajmy o Twojej
stronie

Porozmawiajmy
o Twojej
stronie

Każda stworzona strona internetowa musi być inna, bo odpowiada na inne potrzeby. Niektórzy poszukują stron internetowych z funkcją bloga, inni z systemem rezerwacyjnym. Część z Państwa chce, aby strona była skonfigurowana pod reklamy Google Ads i Facebook Ads, a dla innych jest to zupełnie niepotrzebne.

Krótko mówiąc, to niemożliwe, aby zbudować dobrą stronę internetową, jeżeli nie poznamy Państwa biznesu, w jaki sposób zdobywacie nowych klientów, z jakimi trudnościami się borykacie i jak stworzona strona może pomóc w rozwoju firmy. Tak – potrzebujesz biznesowego rozwiązania do zwiększania sprzedaży, utrzymywania relacji z klientami, a nie strony internetowej, która po prostu jest. 

Czy jesteśmy w stanie Ci pomóc? Nie dowiemy się, jeżeli nie porozmawiamy!

Wypełnij kilka pól – skontaktujemy się

Lub zadzwoń teraz!