Tanie Strony Internetowe

Najlepsze Rozwiązania

Każda Strona Internetowa musi być dopasowana do oczekiwań i możliwości klienta. To jest właśnie powód, dla którego istnieją tanie strony internetowe oraz drogie. Niektórzy potrzebują rozbudowanych serwisów z dedykowanymi funkcjonalnościami, co znacząco podnosi cenę. Zdecydowana większość naszych klientów, potrzebuje jednak, tzw. prostej strony-wizytówki, czyli serwisu zawierającego opis usług, produktów, mapki dojazdu, formularze kontaktowe, połączenia z Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi.  

W takim przypadku klient potrzebuje najczęsciej podstron takich jak:

tanie strony internetowe

Zwycięzcy kategorii Cena/Jakość

Rynek tworzenia stron internetowych jest bardzo rozległy i osoba, która nie jest specjalistą w tym temacie – łatwo może zgubić się w gąszczu ofert. Próbujemy ułatwić to zadanie i przedstawić najważniejsze aspekty, dzięki którym nasza oferta wyróżnia się na rynku. Chcielibyśmy mocno podkreślić, że robimy tanie strony internetowe – będą najtańsze w stosunku do jakości, jaką sobą prezentują. Taka strona może i powinna być dobra. Po prostu wiemy, na czym możesz zaoszczędzić, ale są takie rzeczy, na których nie powinieneś, bo Twój serwis ma przyciagać klientów, a nie ich odpychać. Niestety, ale nieustannie trafiają do nas osoby, które skorzystały z usług nierzetelnych wykonawców. Ich strony nie zostały dokończone lub są w tak fatalnym stanie, że nie mogą być wizytówką firmy. Zaoszczędź swój czas i pieniądze i skorzystaj z webdesignera, z którego będziesz zadowolony.

Zatem, co wchodzi w skład projektu strony:

Domena i serwer

Domena to adres strony internetowej, np. enjoyads.pl, a serwer, to miejsce, gdzie Twoja strona jest umieszczona. U nas w pierwszym roku, to wszystko masz w cenie. Pamiętaj, że szybki serwer to podstawa dobrze działającej strony - dostaniesz to od nas.

1189 wzorów

Otrzymujesz dostęp do naszej ogromnej bazy projektów stron internetowych. Wybierasz ten, który jest dla Ciebie najlepszy. Z góry wiesz, jak Twoja strona będzie wyglądała - bez zaskoczeń. Tania strona i jednocześnie ładna.

10 podstron

Twoja strona internetowa może mieć aż do 10 podstron. Spokojnie zmieścisz wszystko, co potrzebujesz: informacje o firmie, ofertę, dane kontaktowe.

Adres mailowy

Czy bardziej profesjonalnie brzmi jacek.kowalski@gmail.com czy jacek.kowalski@twojadomena.pl? Aby być dobrze postrzeganym MUSISZ mieć adres mailowy zgodny z domeną i profilem Twojej firmy - dostaniesz to od nas!

Responsywna strona

Twoja strona powinna być atrakcyjna wizualnie. I taka właśnie będzie, aby Twoi klienci nie przeszli obok Ciebie obojętnie! Twoja wizytówka będzie dobrze wyglądać tak na komputerze, jak i smartfonie.

Bank zdjęć

Czy wyobrażasz sobie stronę, na której nie ma żadnych zdjęć? To rzadkość. A czy wiesz, że dobrej jakości zdjęcia pobiera się z tzw. banków zdjęć i jest to płatne? Nie martw się tym - dostaniesz darmowy dostęp do naszego banku zdjęć.

Kopia zapasowa

To, o czym wiele osób zapomina! Masz skonfigurowany system tworzenia automatycznych kopii zapasowych. W przypadku awarii łatwo odzyskasz swoją stronę. Nasi klienci jeszcze nigdy jej nie stracili, a to wcale nie jest oczywiste w innych firmach.

Formularze, mapki

Wszelkie topowe rozwiązania będą także na Twojej stronie, jeśli tylko chcesz: mapki dojazdu, formularze kontaktowe, galerie zdjęć.

Facebook, itp.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważną rolę odgrywają portale społecznościowe. Bez względu na to, czy potrzebujesz, aby strona przekierowała do Facebooka, Instagrama, LinkedIna, czy jeszcze gdzieś indziej - wykonamy to!

Przejrzyj 1189 wzorów stron

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie kupuj kota w worku!
Tylko u nas

Cennik - Tanie Strony Internetowe

Strona ze wzoru

799
  • Strona oparta na wzorze/szablonie
  • Pełne wdrożenie strony
  • Szkolenie z obsługi strony

Indywidualny projekt

1599
  • Indywidualny projekt graficzny
  • Pełne wdrożenie strony
  • Szkolenie z obsługi strony
  • Dodatkowa optymalizacja zdjęć
  • Nielimitowana liczba poprawek

Portfolio - przykładowe realizacje

Tanie strony internetowe - pobierz wzory

Wpisz swój adres mailowy, a w ciągu 3 minut, otrzymasz wzory stron do wyboru.

Zobaczysz, jak może wyglądać niedroga strona internetowa.

W mailu dowiesz się o bonusie!

Raz w miesiącu dostaniesz podpowiedź, jak promować się w internecie.

Jeżeli prowadzisz złobek, przedszkole, ośrodek zajęć pozalekcyjnych i potrzebujesz strony internetowej, to zachęcamy do zapoznania się z zakładką Strona dla przedszkola i branży dziecięcej. Mamy sporo doświadczenia w tym zakresie, którym możemy się podzielić.