Strony Internetowe

Nasz klient płaci za stronę tylko, jeżelu mu się ona podoba. Jeżeli mu się nie podoba - nie płaci!

blank
blank

Obietnica nr 1: Ładne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, traktujemy w taki sposób, jakbyśmy to robili nie dla klienta, a dla nas samych.

Innymi słowy, realizujemy zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Stworzenie eleganckiego rozwiązania może się wiązać z dodaniem animacji, należytym przygotowaniem zdjęć, czy przygotowaniem dedykowanych ikon.

Jeżeli projekt tego wymaga, tworzymy interaktywne strony internetowe – z ruchomymi elementami, animacjami, zniakjącymi i pojawiającymi się napisami, czy chociażby z menu, które wędruje razem z odbiorcą po całym serwisie. Takie rzeczy, jak połączenie z Facebookiem, Instagramem i mediami społecznościowymi – uważamy już za standard.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że tworzenie stron internetowych to nie tylko prawidłowe jej działanie, ale także dbałoś o estetykę strony www.  Potrzebny jest dobór odpowiednich czcionek oraz kolorsytyki z palety barw.

Na wizualny odbiór wpływa też rozmieszczenie elementów na stronie, czy zastosowanie, tzw. złotego środka.

Taką wiedzę posiada webdesigner.

blank

Obietnica nr 2

Profesjonalne Strony Internetowe.

Profesjonalne podejście do klienta.

blank
Przed startem prac, przedstawiamy szczegółowy kosztorys - klient wie, za co płaci i czego może wymagać. Proste!
blank
Każdą wykonaną stroną chwalimy się w naszych mediach społecznościowych. Ona musi wyglądać super!
blank
Inna jest budowa strony dla przedszkola, a inna dla sklepu meblowego. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta.
blank
blank

Obietnica nr 3: Strony internetowe z systemem cms

System CMS WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią strony www.

Wraz z rozwojem każdej firmy, potrzebne jest wprowadzanie zmian na stronie: dodawanie produktów, wprowadzanie informacji o aktualnych wydarzeniach, aktualizacja galerii i wiele wiele innych.

Zadbaliśmy o to, by klient mógł to robić samodzielnie (system CMS to właśnie system zarządzania stroną) w możliwie najprostszy sposób dzięki:

Jesteśmy w stanie dostarczyć po prostu dobre strony internetowe, bo do kazdego zadania się przykładamy. Zależy nam na Państwa sukcesie, bo to promuje nasze rozwiązania jako skuteczne.

Obietnica nr 4

Responsywne Strony Internetowe.

W 2022 roku to już obowiązek!

Smartfony

Prawidłowe wczytywanie stron na smartfonach i tabletach zwiększa szanse na zdobycie nowego klienta.

Ruch na stronie

Czy chcemy tego, czy nie zdecydowana większość ruchu na stronie jest generowana z telefonów.

blank

Testowanie

Przed oddaniem strony - testujemy ją na róznych wielkościach ekranów. Nasz klient otrzymuje responsywną stronę internetową.

Ekran 4K

Responsywność dotyczy nie tylko smartfonów, ale także dużych monitorów. o czym niektórzy projektanci stron lubią zapominać.

Porozmawiajmy o twojej stronie

Każda strona internetowa dla firmy powinna być inna, bo odpowiada na inne potrzeby. Niektórzy poszukują stron internetowych z funkcją bloga, inni z systemem rezerwacyjnym. Część z Państwa chce, aby strona była skonfigurowana pod reklamy Google Ads i Facebook Ads, a dla innych jest to zupełnie niepotrzebne.

Krótko mówiąc, to niemożliwe, aby tworzyć strony internetowe, nie znając wymagań Państwa biznesu: w jaki sposób zdobywacie nowych klientów, z jakimi trudnościami się borykacie i jak stworzona strona może pomóc w rozwoju firmy. Tak – potrzebujesz biznesowego rozwiązania do zwiększania sprzedaży, utrzymywania relacji z klientami, a nie strony internetowej, która po prostu jest. 

Czy jesteśmy w stanie Ci pomóc? Nie dowiemy się, jeżeli nie porozmawiamy. Zadzwoń!