Strona na abonament

Klienci korzystający z Wix, Home, czy innych kreatorów - dobrze wiedzą czym jest strona na abonament. Właśnie dla osób preferujących niższe cykliczne płatności - przedstawiamy ofertę bijącą na głowę konkurencję.

Dla kogo jest strona w abonamencie?

Dla każdego, kto chce zmniejszyć kwotę jednorazowej płatności i nie martwić się o techniczne sprawy, jak odnawianie serwera.

W Enjoy Ads Studio znajdziesz ofertę zarówno płatności jednorazowej za zrealizowaną stronę, jak i corocznej niższej opłaty abonamentowej. Nie ma co ukrywać, tworząc ofertę dla naszych Klientów, podpatrujemy konkurencję i staramy się zrobić produkt lepszy od nich. W przypadku strony w abonamencie – postawiliśmy sobie za wzór – zaoferować lepszą ofertę niż Wix. I wygląda na to, że osiągnęliśmy nasz cel. Może jeszcze nie mamy tylu Klientów, co wspomniana firma, ale grono tych zadowolonych stale się powiększa, więc chyba trafiamy w gusta.

zdziwiona dziewczyna z podpisem strona na abonament

Korzyści płynące z posiadania strony z coroczną płątnością

strona internetowa w abonamencie cena
Zamiast płacić jednorazowo nieco wyższą opłatę - płacisz mniej, ale co roku. Dobre rozwiązanie, gdy startujesz z biznesem i nie chcesz przeinwestować! Co lepsze - abonament jest niższy niż u konkurencji
ikona ustawień na stronie www
Budowa strony odbywa się standardowo, jak wszystkich innych naszych stron. To my ją dla Ciebie budujemy - Ty nie musisz się znać na żadnych technicznych designerskich aspektach. Dostajesz stronę, a nie narzędzie do jej zbudowania.
ikona checklisty na stronie www
Co roku przypominamy o płatności. Jedna faktura i nie martwisz się więcej przedłużaniem serwerów, konfiguracją poczty i innymi aspektami. Nie masz z nami żadnych umów długoterminowych i nie musisz kontynuować współpracy w kolejnym roku.

Strona na abonament - etapy tworzenia

1. Zgłaszasz się do nas z informacją o chęci skorzystania z oferty. Możesz wysłać maila, zadzwonić lub wypełnić formularz na dole strony
2. Otrzymasz podgląd ponad 3000 szablonów do wyboru, na których możemy zbudować Twoją stronę.
3. Wybierasz szablon, przesyłasz zdjęcia i teksty, opłacasz fakturę za pierwszy rok.
4. W ciągu 5 dni roboczych Twoja strona jest gotowa!

Co mogę umieścić na stronie internetowej?

Jeżeli masz wątpliwości, czy dana funkcjonalność może być umieszczona na Twojej stronie – po prostu zapytaj. Jedną z ważnych funkcjonalności, których nie realizujemy w ramach stron na abonament – jest sklep internetowy. Sklepy internetowe realizujemy tylko w ramach  standardowych jednorazowych płatności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą metodyką tworzenia stron internetowych.

A co można umieścić, jeżel naszym celem jest strona na abonament? Zdjęcia, teksty, slidery, galerie, mapki Google, odnośniki do mediów społecznościowych, blog, formularze kontaktowe i wiele innych rozwiązań stosowanych na stronach www. W linku podajemy przykład jednego z tysięcy szablonów możliwych do wykorzystania. Prawda, że wygląda imponująco? Za wykorzystanie szablonu nic nie płacisz. Jest to objęte po prostu standardową coroczną opłatą.

Strony na abonament - CENNIK [2023 rok]

My kontra konkurencja

Pod każdym względem lepiej. Ceny, które podajemy poniżej są cenami brutto (niektóre firmy podają ceny netto – dodaliśmy do nich 23% VAT, aby Klient zobaczył ostateczną cenę). U nas jest jedna płaska stawka – w innych miejscach są plany różniące się zakresem funkcjonalności i cenami w kolejnych latach. Wybieramy do porównania plany, które oferują funkcjonalności zbliżone do naszego planu. Zakładamy, że strona będzie istniała 2 lata. Zatem, w której ofercie strona na abonament wychodzi najkorzystniej?

WIX - Core

110
70
za miesiąc
  • Rozliczenie w sytemie corocznym: 1328,40zł za rok

ENJOY ADS STUDIO

68
99
za miesiąc
  • Rozliczenie w systemie corocznym: 827,88zł za rok
Najtaniej

HOME - Biznes

166
56
za miesiąc
  • Rozliczenie za pierwszy rok: 307,50zł, a od 13 miesiąca 307,50zł/miesiąc

Jaka jest najlepsza oferta na stronę na abonament? Porównanie cenowe

Zacznijmy od podobieństw: Nasza oferta oraz oferta Home zawierają w sobie budowę strony, a w Wix Klient otrzymuje dostęp do platformy, gdzie samodzielnie może zbudować swój serwis. Trzeba też przyznać, że propozycja Home jest zachęcająca pod względem ceny w pierwszym roku, bo opłata wynosi za cały rok tylko 307,50zł. Natomiast po pierwszym roku już opłata wynosi 307,50zł za każdy miesiąc. Zatem w drugim i każdym kolejnym roku – roczny koszt utrzymania strony wyniesie 3690zł – to bardzo dużo. W Wix należy ponosić opłatę w wysokości 1328,40zł i nie są to małe pieniądze zwązywszy na fakt, że to tylko narzędzie i Klient sam musi stworzyć stronę www. Klient pragnący mieć mail we własnej domenie, czyli dla przykładu kontak@mojafirma.pl – musi skorzystać z zewnętrznego płatnego rozwiązania, bo Wix nie oferuje obsługi poczty. Jeżeli już porównujemy ceny poszczególnych usług: trzeba przyznać, że zarówno Wix, jak i Home mają jedną tańszą ofertę, której tutaj nie prezentujemy. Dlaczego? W przypadku pierwszej firmy pojemność dysku jest dosyć mała, a w przypadku drugiej można zamówić tylko stronę typu One Page. Nie są to więc oferty porównywalne do tego co proponujemy. Wygląda na to, że pod względem ceny oferujemy najlepszą ofertę na rynku.

Pojemność serwera i poczty oraz silnik strony na abonament

Wix posiada swój własny silnik i na nim należy zbudować własną stronę. W oferowanym planie daje 50 GB przestrzeni dyskowej dla strony, co jest przeogromną liczbą i nie ma szans, by ktoś zbudował stronę wykorzystującą cały potencjał tego serwera. Zwykle strony mają do 1 GB pojemności. Większe serwisy 2-3 GB (nie mówimy tutaj o dużych portalach). Szkoda tylko, że Wix nie ma w swoim pakiecie obsługi poczty e-mail. Tę trzeba wykupić zewnętrznie, np w Google i jest to dodatkowy koszt ok. 20-30zł miesięcznie.  Home opiera swoją usługę na WordPressie i to jest wspólna część naszych usług, bo my także budujemy na WordPressie. Home daje możliwość umieszczenia do 8 stron, my do 10. W naszej ofercie przekazujemy do dyspozycji 10 GB przestrzeni dyskowej, co pozwala na spokojne funkcjonowanie strony i utworzenie do 5 skrzynek mailowych. Oprócz tego, że stronę zbudujemy – oddajemy ją w ręce Klienta – w ten sposób on sam może nanosić zmiany w przyszłości. Podsumowując jako jedyni dajemy: miejsce na stronę, miejsce na pocztę, budujemy stronę i oddajemy Klientowi możliwość wprowadzania na niej zmian. 

PO PROSTU NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Strona na abonament: Znajdź niższą cenę za tak szeroki zakres oferty i daj nam znać! PRZEBIJEMY TO!

eclipse 01

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

dotyczące tworzenia stron internetowych w abonamencie

Koszt strony to 827,88zł za rok. Jest to kwota brutto i na taką kwotę Klient otrzymuje fakturę co roku.

Firma Enjoy Ads Studio tworzy kilkadziesiąt stron każdego miesiąca, więc posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie. Jeden z webdesignerów tej firmy zbuduje stronę internetową.

Tak – po oddaniu strony, przekazujemy hasła dostępowe i filmy instruktażowe, w jaki sposób edytować samodzielnie stronę.

Co roku jest wystawiana faktura. Jeżeli Klient jej nie opłaci – jest to równoznaczne z rezygnacją z usługi. Wtedy strona jest usuwana z serwera.

Budujemy stronę na wybranym szablonie. Podłączamy wskazaną domenę i tworzymy wybrane konta mailowe w domenie. Klient otrzymuje 10 GB przestrzeni dyskowej, na której umieszczana jest strona oraz w tym zakresie możemy stworzyć do 5 skrzynek mailowych. Klient musi jedynie dokupić domenę. W przypadku trudności technicznych w tym zakresie – pomagamy z zakupem domeny.

Strona jest zbudowa w WordPressie

Będzie ciężko:) Jeżeli jednak uda się gdzieś znaleźć niższą cenę z takim samym lub większym zakresem usług – proszę napisać. Wtedy z pewnością obniżymy cenę. Będzie jednak ciężko znaleźć lepszą ofertę, bo mamy rozeznanie rynku i przygotowaliśmy najbardziej atrakcyjną propozycję.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Aby nikt nie musiał długo czekać, formularz jest połączony z autoresponderem, więc musisz się zgodzić na wysłanie newslettera. W ten sposób w kilka minut po wsyłaniu zgłoszenia otrzymasz dostęp do szablonów i dalsze instrukcje postępowania.

Potrzebne są zdjęcia, teksty i domena. Jeżeli nie posiadasz zdjęć – wstawimy te z szablonu. Jeżeli masz stronę na Wix lub Home i chcesz ją przenieść, to wystarczy, że podasz ich adresy – przekopiujemy treści.

W przypadku stron na abonament opłata jest przed startem prac, czyli po otrzymaniu materiałów i decyzji odnośnie wybranego szablonu – wystawiamy fakturę do opłacenia. Po jej opłaceniu przystępujemy do pracy.

Nie – i to jest świetna wiadomość. Jeżeli zapłacisz w pierwszym roku 827,88zł, to w kolejnych latach opłata będzie taka sama (bez względu na inflację).

Od opłacenia faktury – w ciągu 5 dni roboczych strona jest gotowa.

Chcę poznać szablony

Wypełnij ten krótki formularz. Aby Klient poznał szablon, jak najszybciej – umieściliśmy je w autoresponderze. Wymagany jest zatem zapis do newslettera. Dzięki temu – w ciągu kilku minut szablony znajdą się w skrzynce mailowej. Oprócz szablonów będzie cała instrukcja dalszego postępowania.

MAM WIĘCEJ PYTAŃ

Jeżeli masz dodatkowe pytania – skorzystaj z formularza na stronie kontakt.