Strona na abonament

Klienci korzystający z Wix, Home, czy innych kreatorów - dobrze wiedzą czym jest strona na abonament. Właśnie dla osób preferujących niższe cykliczne płatności - przedstawiam ofertę bijącą na głowę konkurencję.

Dla kogo jest strona w abonamencie?

Dla każdego, kto chce zmniejszyć kwotę jednorazowej płatności i nie martwić się o techniczne sprawy, jak odnawianie serwera.

W Enjoy Ads Studio znajdziesz ofertę zarówno płatności jednorazowej za zrealizowaną stronę, jak i comiesięcznej niższej opłaty abonamentowej. Nie ma co ukrywać, tworząc ofertę dla naszych Klientów, podpatruję konkurencję i staram się zrobić produkt lepszy od nich. W przypadku strony w abonamencie – postawiłem sobie za cel – zaoferować lepszą ofertę niż Wix. I wygląda na to, że osiągnąłem to. Może jeszcze nie mam tylu Klientów, co wspomniana firma, ale grono tych zadowolonych stale się powiększa, więc chyba trafiam w gusta.

zdziwiona dziewczyna z podpisem strona na abonament

Korzyści płynące z posiadania strony z coroczną płątnością

strona internetowa w abonamencie cena
Zamiast płacić jednorazowo nieco wyższą opłatę - płacisz mniej, ale co miesiąc. Dobre rozwiązanie, gdy startujesz z biznesem i nie chcesz przeinwestować! Co lepsze - abonament jest niższy niż u konkurencji.
ikona ustawień na stronie www
Budowa strony odbywa się standardowo, jak wszystkich innych stron. To ja ją dla Ciebie buduję - Ty nie musisz się znać na żadnych technicznych i designerskich aspektach. Dostajesz stronę, a nie narzędzie do jej zbudowania.
ikona checklisty na stronie www
Jedna faktura co miesiąc i nie martwisz się więcej przedłużaniem serwerów, konfiguracją poczty i innymi aspektami. Nie masz umów długoterminowych i nie musisz kontynuować współpracy w kolejnym roku, czy w kolejnych miesiącach, jeżeli tego nie chcesz.

Strona na abonament - etapy tworzenia

1. Wypełniasz formularz na dole strony
2. Otrzymasz automatycznie podgląd do ponad 3000 szablonów do wyboru, na których mogę zbudować Twoją stronę. 3. Wybierasz szablon, przesyłasz zdjęcia i teksty, opłacasz fakturę za pierwszy miesiąc. Za szablon nie ponosisz dodatkowych opłat. Cena uwzględniona jest już w opłacie abonamentowej.
4. W ciągu 5 dni roboczych Twoja strona jest gotowa!

Co możesz umieścić na stronie internetowej?

Jeżeli masz wątpliwości, czy dana funkcjonalność może być umieszczona na Twojej stronie – po prostu zapytaj. Jedną z ważnych funkcjonalności, których nie realizuję w ramach stron na abonament – jest sklep internetowy. Sklepy internetowe realizuję tylko w ramach  standardowych jednorazowych płatności. Zachęcam do zapoznania się z metodyką tworzenia stron internetowych.

A co można umieścić, jeżeli celem jest strona na abonament? Zdjęcia, teksty, slidery, galerie, mapki Google, odnośniki do mediów społecznościowych, blog, formularze kontaktowe i wiele innych rozwiązań stosowanych na stronach www. W linku podaję przykład jednego z tysięcy szablonów możliwych do wykorzystania. Prawda, że wygląda imponująco? Za wykorzystanie szablonu nic nie płacisz. Jest to uwzglednione w standardowej opłacie abonamentowej.

Strony na abonament - CENNIK [2024 rok]

Co oferuje konkurencja?

Ceny, które podajęy poniżej są cenami brutto (niektóre firmy podają ceny netto – dodałemy do nich 23% VAT, aby Klient zobaczył ostateczną cenę). U mnie jest jedna płaska stawka – w innych miejscach są plany różniące się zakresem funkcjonalności i cenami w kolejnych latach. Wybieram do porównania plany, które oferują funkcjonalności zbliżone do mojego planu. Zakładam, że strona będzie istniała 2 lata. Oczywiście może istnieć dłużej, ale wtedy oferty konkurencji są jeszcze mniej korzystne, bo standardową praktyką jest niższa cena w pierwszym roku i dużo wyższa w kolejnych latach. Zatem, w której ofercie strona na abonament wychodzi najkorzystniej?

WIX - light

106
80
za miesiąc
  • Rozliczenie w sytemie corocznym: 1047,44zł za rok

ENJOY ADS STUDIO

79
99
za miesiąc
  • Rozliczenie w systemie miesięcznym. Przy opłacie za cały rok z góry: tylko 799zł.
Najtaniej

HOME - Biznes

166
56
za miesiąc
  • Rozliczenie za pierwszy rok: 307,50zł, a od 13 miesiąca 307,50zł/miesiąc

Jaka jest najlepsza oferta na stronę na abonament? Porównanie cenowe

Zacznę od podobieństw: masza oferta oraz oferta Home zawierają w sobie budowę strony, a w Wix Klient otrzymuje dostęp do platformy, gdzie samodzielnie może zbudować swój serwis. Trzeba też przyznać, że propozycja Home jest zachęcająca pod względem ceny w pierwszym roku, bo opłata wynosi za cały rok tylko 307,50zł. Natomiast po pierwszym roku już opłata wynosi 307,50zł za każdy miesiąc. Zatem w drugim i każdym kolejnym roku – roczny koszt utrzymania strony wyniesie 3690zł – to bardzo dużo. W Wix należy ponosić opłatę w wysokości 649zł za rok i nie są to małe pieniądze zważywszy na fakt, że to tylko narzędzie i Klient sam musi stworzyć stronę www. Jeżeli decydujemy się na płatności miesięczne, to w skali roku wyjdzie jeszcze drożej. UWAGA! W powyższym cenniku dodaję cenę poczty w domenie. W podstawowej cenie WIX nie ma miejsca na pocztę i należy ją wykupić zewnętrznie, a ja nie wyobrażam sobie, aby profesjonalna firma miała pocztę na wp.pl czy onet.pl. Klient pragnący posiadać mail we własnej domenie, czyli dla przykładu kontak@mojafirma.pl – musi w przypadku Wix skorzystać z zewnętrznego płatnego rozwiązania, bo Wix nie oferuje obsługi poczty. Jeżeli już porównuję ceny poszczególnych usług: trzeba przyznać, że Home ma jedną tańszą ofertę, której tutaj nie prezentuję. Dlaczego? W takiej ofercie Home możesz zamówić tylko stronę typu One Page. Nie są to więc oferty porównywalne do tego co proponuję. Wygląda na to, żeoferuję najlepszą ofertę na rynku. Co więcej – nie musisz płacić za cały rok z góry! Sam wybierz: czy płacisz niską comiesięczną stawkę, czy jednorazową stawkę za rok z extra rabatem.

Pojemność serwera i poczty oraz silnik strony na abonament

Wix posiada swój własny silnik i na nim należy zbudować własną stronę. W oferowanym planie daje 2 GB przestrzeni dyskowej dla strony, czyli mniej niż u mnie (10BG). Jeżeli chodzi o przestrzeń na stronę to zwykle wykorzystuje się do 1GB. Większe serwisy mogą zająć 2-3 GB (nie mówię tutaj o dużych portalach). Szkoda tylko, że Wix nie ma w swoim pakiecie obsługi poczty e-mail. Tę trzeba wykupić zewnętrznie, np w Google i jest to dodatkowy koszt ok. 20-30zł miesięcznie.  Home opiera swoją usługę na WordPressie i to jest wspólna część naszych usług, bo ja także buduję na WordPressie. Home daje możliwość umieszczenia do 8 stron, ja do 10. W mojej ofercie przekazuję do dyspozycji 10 GB przestrzeni dyskowej, co pozwala na spokojne funkcjonowanie strony i utworzenie do 5 skrzynek mailowych. Oprócz tego, że stronę zbuduję – oddaję ją w ręce Klienta – w ten sposób on sam może nanosić zmiany w przyszłości. Podsumowując jako jedyny daję: miejsce na stronę, miejsce na pocztę, buduję stronę i oddaję Klientowi możliwość wprowadzania na niej zmian. 

PO PROSTU NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Strona na abonament: Znajdź niższą cenę za tak szeroki zakres oferty i daj mi znać! PRZEBIJĘ TO!

eclipse 01

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

dotyczące tworzenia stron internetowych w abonamencie

Nazywam się Krzysztof Kwaśniowski i w Enjoy Ads Studio tworzę kilkanaście stron każdego miesiąca. Posiadam już spore grono zadowolonych Klientów.

Firma Enjoy Ads Studio tworzy kilkadziesiąt stron każdego miesiąca, więc posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie. Jeden z webdesignerów tej firmy zbuduje stronę internetową.

Tak – po oddaniu strony, przekazuję hasła dostępowe i filmy instruktażowe, w jaki sposób edytować samodzielnie stronę.

Faktura jest wystawiana raz w miesiącu (lub raz w roku jeżeli ktoś wybrał taką formę). Jeżeli Klient nie opłaci faktury w wyznaczonym terminie – strona jest usuwana z serwera.

Buduję stronę na wybranym szablonie. Podłączam wskazaną domenę i tworzę konta mailowe w domenie. Klient otrzymuje 10 GB przestrzeni dyskowej, na której umieszczana jest strona oraz w tym zakresie mogę stworzyć do 5 skrzynek mailowych. Klient musi jedynie dokupić domenę. W przypadku trudności technicznych w tym zakresie – pomagam z zakupem domeny.

Strona jest zbudowa w WordPressie

Będzie ciężko:) Jeżeli jednak uda się gdzieś znaleźć niższą cenę z takim samym lub większym zakresem usług – proszę napisać. Wtedy z pewnością obniżę cenę. Będzie jednak ciężko znaleźć lepszą ofertę, bo mam rozeznanie rynku i przygotowałem najatrakcyjniejszą propozycję.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Aby nikt nie musiał długo czekać, formularz jest połączony z autoresponderem, więc musisz się zgodzić na wysłanie newslettera. W ten sposób w kilka minut po wsyłaniu zgłoszenia otrzymasz dostęp do szablonów i dalsze instrukcje postępowania.

Potrzebne są zdjęcia, teksty i domena. Jeżeli nie posiadasz zdjęć – wstawię te z szablonu. Jeżeli masz stronę na Wix lub Home i chcesz ją przenieść, to wystarczy, że podasz ich adresy – przekopiuję treści.

W przypadku stron na abonament opłata jest przed startem prac, czyli po otrzymaniu materiałów i decyzji odnośnie wybranego szablonu – wystawiam fakturę do opłacenia. Po jej opłaceniu przystępuję do pracy.

Nie – i to jest świetna wiadomość. Jeżeli skorzystasz z oferty, to nawet jeżeli z powodu czynników makroeknomicznych będę podwyzszać cenę usługi – to tylko dla nowych Klientów. Dla Ciebie cena pozostaje bez zmian nawet na 30 lat:)

Od opłacenia faktury – w ciągu 5 dni roboczych strona jest gotowa.

Chcę poznać szablony

Wypełnij ten krótki formularz. Aby Klient poznał szablon, jak najszybciej – umieściłem je w autoresponderze. Wymagany jest zatem zapis do newslettera. Dzięki temu – w ciągu kilku minut szablony znajdą się w skrzynce mailowej. Oprócz szablonów będzie cała instrukcja dalszego postępowania.

MAM WIĘCEJ PYTAŃ

Jeżeli masz dodatkowe pytania – skorzystaj z formularza na stronie kontakt.