Strony Internetowe Szczecinek

Klienci ze Szczecinka często poszukują idealnego rozwiązania na stworzenie strony internetowej. Nie będę w stanie stwierdzić, czego Ty najbardziej potrzebujesz, dopóki nie poznam Twoich oczekiwań. Pamiętaj tylko, że jako jeden z niewielu proponuję 2 możliwości rozliczenia: abonamentowe i jednorazowe.

KORZYSTNE ROZLICZENIE FINANSOWE

Zacznijmy zatem od tego, że nie musisz kupować kota w worku i płacić za obietnicę strony – zamiast za realną stronę.  U mnie widzisz, co dostajesz.

Podobnie jak na obrazku, zapewne trafiłeś na tę stronę wpisując hasło: strony internetowe szczecinek lub tworzenie stron internetowych. Trafiłeś bardzo dobrze, bo oferuję bardzo dobre rozwiązania w zakresie realizacji stron internetowych. Jak zostało wspomniane na samym początku mogę zbudować stronę w abonamencie lub po prostu stronę dedykowaną płatną jednorazowo. Przy stronie, nazwijmy ją subskrypcyjnej, wybierasz layout z tysięcy szablonów. Strona taka jest szybsza w tworzeniu, a przez to też dużo tańsza. Jeżeli natomiast Klient korzysta ze strony dedykowanej – płaci dopiero na samym końcu. Zatem też widzi efekt końcowy pracy. Od samego początku taki był cel, by zachować możliwie największą transparentność.

Przed opłaceniem strony – znasz jej wygląd: albo z szablonu albo według indywidualnego projektu.

wkran monitora ze zdjęciem jeziora w Szczecinku oraz podpisem strony internetowe szczecinek symbolizującym wyszukiwanie

WSPARcie nie tylko na czas tworzenia - strony Internetowe Szczecinek

Theme

Design skrojony do potrzeb

Jeżeli Klient czuje w sobie artystyczną duszę i chce wprowadzać zmiany w wyglądzie strony - ma do tego wszelkie dostępne narzędzia - za nic nie musi dodatkowo płacić.

Web Video

Samodzielne zmiany

Każdy Klient otrzymuje dostęp do biblioteki filmów instruktażowych, które krok po kroku pokazują, w jaki sposób wprowadzać teksty, zdjęcia i inne modyfikacje na już stworzonej stronie www.

Tools

Czuj się bezpiecznie

2letnia gwarancja to zabezpieczenie dla każdego, by w przypadku awarii nie pozostać bez opieki. Natomiast strony na abonament mają ciągłą gwarancję, tak długo jak strona jest na serwerze.

PORTFOLIO - Przykładowe realizacje stron www

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje dla firm z całej Polski. Możesz odnaleźć całe portfolio z podziałem na branże w zakładce poświęconej zrealizowanym projektom.

portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www stomatologa z Kołobrzegu
concept space
sabinajarzmik

STRONY INTERNETOWE Szczecinek - 5 aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę w 2023 roku

Jeżeli poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie stronę internetową, skieruj swoje pierwsze kroki do znajomych prowadzących biznesy w Szczecinku i innych miejscowościach. Zapytaj czy mogą polecić osobę, która wykonała dla nich stronę www. Jeżeli tak, to pierwszy duży krok poszukiwań – masz już za sobą. Może się jednak zdarzyć, że albo nie masz przedsiębiorczych znajomych albo nie do końca są zadowoleni z efektu końcowego ich stron www.

W takiej sytuacji rozpocznij poszukiwania internetowe. Wpisz frazę strony internetowe szczecinek lub tworzenie stron internetowych szczecinek i spisz dane kontaktowe do właścicieli 10-20 stron, które pojawią się w Google. Wydaje Ci się to dużo? Zobaczysz, że będziesz odrzucać wielu webdesignerów z powodu słabszego portfolio czy zbyt wygórowanej ceny.

Trzeci krok to przejrzenie internetu w poszukiwaniu inspiracji: zapoznaj się z różnymi przykładami stron www. Dobrymi portalami, które zaprezentują koncepcje wizualne będą: Pintrest czy Behance. Przejrzenie inspiracji pozwoli na określenie własnych oczekiwań, czyli co na wymarzonej stronie powinno się znaleźć, byćmoże jakie kolory powinna posiadać, jaki układ treści, itp. To wszystko powinno zostać spisane na kartce. Dodajmy do tego jeszcze nasz budżet i można przejść do rzetelnego wyboru osoby, która zbuduje stronę.

Mamy zatem kartkę z oczekiwaniami i budżetem. Wystarczy te oczekiwania wysłać do wcześniej wyselekcjonowanych firm z wyszukiwarki z prośbą o określenie kwoty realizacji takiego zlecenia. Jeżeli któreś odpowiedzi będa z kwotą zbyt wysoką, nie poddawaj się: wyślij maila ponownie ze swoim już określonym budżetem i zapytaj jeszcze raz czy może jednak w tym budżecie uda się zrealizować projekt. Nie jest tajemnicą, że często pierwsze propozycje są zawyżone.

Spośród kandydatów, którzy spełniają Twoje kryteria i mieszczą się w budżecie wybierz jednego najlepszego. Aby to zrobić, sprawdź portfolio webdesignerów i porozmawiaj z nimi przez telefon. Szybko zorientujesz się, czy chcesz współpracować z tym człowiekiem.

Dodaj mnie do listy potencjalnych wykonawców – sprawdź moje portfolio i opinie z Google.

PROJEKTOWANIE STRON

Funkcjonalne rozwiązania
Nieszablonowe rozwiązania

Strona internetowa powinna być ładna, przejrzysta – przyciągająca uwagę. Sprawy estetyczne są niezwykle ważne, ale to funkcjonalności napędzają biznesy w Szczecinku – sprawdź, jakie rozwiązania możemy zaproponować w Enjoy Ads Studio:

Jak długo trwa zbudowanie strony www?

Jeżeli zdecydujesz się na rozwiązanie subskrypcyjne i zbudowanie na szablonie, to czas realizacji to 5 dni roboczych. W przypadku rozwiązań dedykowanych z płatnością jednorazową są to okresy dwutygodniowe i w tym przedziale czasowym zrealizuję Twoją stronę od początku do końca . Pamiętaj tylko, że to też zależy od Ciebie. Stworzenie strony wymaga tekstów, które standardowo tworzą moi Klienci. Jeżeli nie czujesz weny pisarskiej mogę zlecić napisanie tekstów copywriterom wspólpracującym ze mną.

Jak się przygotować do stworzenia strony www?

Jeżeli chciałbyś skorzystać ze strony w modelu abonamentowym, po prostu przejdź do zakładki strona na abonament. Tam, wypełniając formularz, otrzymasz dostęp do szablonów i instrukcje, w jaki sposób dostarczyć teksty i ewentualnie zdjęcia.

Jeżeli preferujesz rozwiązanie dedykowane, będę od Ciebie potrzebował:

  • tekstów na stronę,
  • zdjęć (jeżeli ich nie posiadasz – dobiorę je samodzielnie z banku zdjęć),
  • przykładów stron, które Ci się podobają.

Jednak przede wszystkim najpierw napisz lub zadzwoń.

podsumowanie korzyści

WIDZISZ EFEKT KOŃCOWY

W opcji strony dedykowanej płacisz po realizacji zlecenia, gdy już masz swoją stronę. W opcji abonamentowej – od razu widzisz szablon, na którym Twoja strona będzie zbudowana.

Filmy instruktażowe

Dostęp do filmów pozwoli Ci na swobodne modyfikowanie treści na zbudowanej stronie.

Bezpośrednia relacja

Współpracujesz z osobą, która realnie stworzy Twoją stronę, a nie z marketingowcem, który ją sprzeda, a później webdesigner mówi, że się jednak nie da.

GWARANCJA I wsparcie

Na prawidłowo zbudowanych stronach nie ma awarii. Jednak dla Twojej pewności – udzielma gwarancji.

REALNE TERMINY

Zwykle większy problem mam z dotrzymywaniem terminów przez Klientów niż przeze mnie. Jeżeli umawiamy się, że strona będzie gotowa 15 października – to po prostu będzie – bez wymówek.

Atrakcyjna cena

Nie – to nie jest najniższa cena na rynku (chociaż w przypadku stron na abonament chyba jest), ale jest po prostu adekwatna do nakładów pracy. I zdecydowanie jest daleko od wysokich stawek.

SzczecinekDziałamy?!