Strony Internetowe Koszalin

Projektuję strony internetowe dla Klientów z Koszalina. Wśród osób, które korzystały z moich usług są przedsiębiorcy z branż gastronomicznych, medycznych, hotelarskich, metalurgicznych i wielu wielu innych.

Korzystny model współpracy

Najpierw zaprojektuję dla Ciebie stronę www, a dopiero, jeżeli ona się Tobie spodoba – zapłacisz. Prawda, że korzystnie?

Każdy z nas często jest zmuszony korzystać z usług specjalistów po raz pierwszy. Może to być wybór nowego lekarza, mechanika, fryzjera, czy budowlańca. Decyzja na kogo postawić nie jest łatwa. Podobna sytuacja dotyczy webdesignera. Kogo wybrać? Moja oferta daje Ci świetną możliwość. Jeżeli stwierdzisz, że zaprojektowana strona odbiega od tego, czego oczekiwałeś – po prostu się rostajemy i nic nie zapłacisz. 

Jednak to nie tylko sposób rozliczenia jest plusem oferty. Tworzę stronę od początku do końca, pomagam na każdym etapie, bo posiadam wiedzę z zakresu webdesignu i marketingu internetowego. Wspieram moich Klientów także po oddaniu strony, a w trakcie realizacji udzielam dostępu do banku zdjęć, by nikt nie musiał za to dodatkowo płacić.

Ostateczną cenę strony ustalamy jeszcze przed startem strony – na podstawie cennika – nic Cię zatem nie zaskoczy.

ekran monitora na biurku ze zdjęciem koszalina i symboliczną wyszukiwarka z napisem strony internetowe koszalin

Strony Internetowe Koszalin - korzyści dla Ciebie

Theme

Atrakcyjny layout

Po otrzymaniu od Ciebie wytycznych - zbuduję stronę nowoczesną, zgodną z obowiązującymi trendami. Na każdym etapie prac, możesz wnosić swoje poprawki, aby końcowy efekt był jak najlepszy.

Web Video

Zdjęcia na stronę

Dosyć powszechnym problemem wśród Klientów jest brak własnych zdjęć możliwych do umieszczenia na stronie. Jeżeli nie posiadasz fotografii, za darmo możesz skorzystać z mojego banku zdjęć.

Tools

Technicznie bardzo dobra

To na co większość osób zwraca uwagę to wygląd strony, ale niemniej ważnym aspektem jest jej prawidłowe działanie i dopowiednia budowa od strony backendu. Otrzymujesz stronę dobrze działającą bez błędów, na którą jest gwarancja.

PORTFOLIO - przykłady realizacji stron www

Kilka z wielu przykładów realizacji znajduje się poniżej. Zapoznaj się z większą ilością moich prac, przechodząc do zakładki portfolio.

s clim
Portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www firmy Pack-Up
concept space

STRONY INTERNETOWE Koszalin - jak wybrać wykonawcę w 2023 roku?

Wybór firmy realizującej stronę internetową nie jest prosty. Konkurencja jest bardzo duża, ale jednocześnie, jak z gąszcza ofert wybrać tę, która spełni wymagania? Oto garść moich porad:

Zapytaj się znajomych, czy ktoś dla nich robił stronę internetową i są z niej zadowoleni. Jeżeli tak, to warto wybrać takich wykonawców jako Twoich potencjalnych zleceniobiorców.

Sprawdź stopki na stronach internetowych Twojej konkurencji. Praktycznie na każdej stronie, jej wykonawca – na samym dole – pozostawia namiary na siebie. Mówię tu o szeroko pojętej konkurencji: jeżeli zajmujesz się rękodziełem w Koszalinie, to mozesz szukac podobnych stron we Wrocławiu. Jeżeli konkretny webdesigner wykonywał strony z Twojej tematyki, które się Tobie podobają – spora szansa, że dla Ciebie też wykona atrakcyjną witrynę.

Porozmawiaj z przedstawicielami wyselekcjonowanych firm. Sprawdź, czy rozmowy przebiegają w miłej atmosferze, czy terminowo odpowiadają na maile. W końcu wtedy poznasz z jaką kwotą musisz się liczyć, budując stronę, która Ci się podoba. 

Takie odwrócenie sytuacji, gdzie najpierw wybierasz wizualnie atrakcyjne witryny, a dopiero na końcu określasz budżet, pozwala na urealnienie swoich założeń. Może się okazać, że strona o której marzysz jest jednak bardzo droga albo wręcz odwrotnie – to nie są takie wielkie pieniądze.

 Jeżeli chcesz możesz też sprawdzić moje portfolio i opinie.

Strony www

Dodatkowe funkcjonalności

Rodzajów stron internetowych jest tak dużo, że nie starczyłoby dnia, aby je wszystkie wyliczyć. To prawda – zdecydowania większość stron w internecie, to strony wizytówki. Jednak są też strony, które wymagają specjalnych funkcjonalności. Pierwszy z brzegu przykład to strona, która jest sklepem internetowym, ale mogą też byś systemy rezerwacyjne dla hoteli, rezerwacje dla lekarzy i wiele innych. Oto kilka przykładowych rozszerzeń, które buduję dla Klientów:

czas budowy strony www

2 tygodnie to czas niezbędny do zaprojektowania strony internetowej. Nie jest jednak tak, że po dzisiejszym Twoim telefonie – jutro rozpocznę pracę. Kiedy rozpoczniemy jest uzależnione od ilości aktualnych zleceń i terminu, na kiedy otrzymam wszystkie materiały. Od umówinionego terminu startu – po 2 tygodniach strona jest gotowa.

Przygotowanie do prac

Do startu prac wskazane jest dostarczenie:

  • tekstów na stronę
  • zdjęć na stronę
  • logo
  • wybranej kolorystyki strony
  • przykładowych stron, które się podobają

 

Przy czym właściwie teksty na stronę są obligatoryjne, a o resztę mogę zadbać ja.

Korzyści Enjoy Ads Studio

ATRAKCYJNA CENA

Cena strony realizowanej w Enjoy Ads Studio nie jest najnizsza, ale też zdecydowanie daleka od najwyższych w branży. Opłatę ponosisz na koniec prac – tylko jeżeli zaakceptujesz projekt.

Filmy instruktażowe

Po zrealizowanym zleceniu, przesyłam filmy instruktażowe dotyczące edycji strony w przyszłości, aby każdy Klient wiedział jak zmieniać zdjęcia czy teksty na stronie.

DORADZTWO

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem, reklamami W Google Ads i Facebook Ads. Wiem na co zwrócić uwagę tworząc stronę www i podpowiadam moim Klientom.

2-letnia gwarancja

Otrzymujesz standardową gwarancję, więc nie martwisz się, że coś nagle przestanie działać.

Mnogość funkcjonalności

W zakresie budowy strony możesz mieć formularze kontaktowe, mapki dojazdu, slidery, połączenie z mediami społecznościowymi i wiele wiele innych.

TRANSPARENTNOŚĆ

Rozpoczynając od wyceny – masz dostęp do cennika na stronie – a kończąc na samej stronie – widzisz efekt końcowy przed poniesieniem opłaty.

KoszalinDziałamy?!