Strony Internetowe Szczecin

Wielu klientom zależy, aby mieć możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi odpowiedzialnymi za tworzenie strony www. No to jesteśmy! Gdzie się umawiamy na kawę? Deptak Bogusława? Wały Chrobrego? Łasztownia?

tWORZENIE STRON WWW BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH

Najpierw stworzymy Twój projekt – dopiero, gdy go zaakceptujesz – wystawimy rachunek. Nie spodoba Ci się projekt – nie płacisz.

Jeżeli poszukujesz szczecińskiej firmy zajmującej się marketingiem internetowym oraz projektowaniem e-rozwiązań, to prawdopodbnie chcesz mieć pewność, że spotkasz rzetelnego partnera. Nie jesteśmy w stanie zrobić nic  więcej, aby Cię przekonać niż to, że najpierw wykonamy swoją pracę, a dopiero po Twojej akceptacji poprosimy o opłatę. Świadczymy usługi na wysokim poziomie i wiemy, że to co robimy – robimy dobrze, dlatego nie boimy się, że klient zrezygnuje z naszych usług – klientów przekonują nasze projekty – nie słowa! Zatem zamiast wpisywać strony internetowe Szczecin – wpisz Enjoy Ads Studio!

Przed startem prac znasz ostateczną cenę strony internetowej. Dzięki temu, jeżeli zaakceptujesz projekt – cena Cię nie zaskoczy

ikona żarówki na strony internetowe

WSPARcie nie tylko na czas tworzenia strony

Theme

Samodzielne zmiany na stronie

Klient otrzymuje od nas całkowity dostęp do CMS strony, czyli systemu zarządzania treścią. Dzięki temu może samodzielnie zmieniać w przyszłości teksty, dodawać zdjęcia, prowadzić bloga i w końcu zupełnie przebudować stronę.

Web Video

FILMy instruktażowe

CMS to nie wszystko. Każdemu klientowi przesyłamy indywidualny materiał szkoleniowy w postaci wideo. Pokazujemy w nim, jak dokonywać najważniejszych modyfikacji na stronie. A już niedługo udostępnimy naszą specjalną sekcję szkoleniową - każdy będzie mógł skorzystać z porad dotyczących e-marketingu w zupełności z darmo.

Tools

gwarancja i 6 miesięcy wspracia

Stworzenie strony internetowej jest usługą, zatem jest objete gwarancją - to proste i zgodne z prawem. Jeżeli przy wprowadzaniu modyfikacji, coś staje się dla klienta niejasne, przez pół roku w zupełności za darmo udzielamy porad i nagrywamy dodatkowe filmy instruktażowe. Takie wszechstronne wsparcie jest chyba najmocniejszym punktem naszych usług!

Według ogólnopolskiego badania (za raportem przedstawionym przez firmę LH.pl):

0%
klientów odbiera szkolenie z obsługi strony
0%
klientów potrafi obsługiwać swoją stronę

Cel postawiony w Enjoy Ads Studio:

0%
klientów potrafi obsługiwać swoją stronę

PORTFOLIO - Przykładowe realizacje stron www

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje dla firm ze Szczecina, z całej Polski, ale także ze świata, bo tworzymy także strony internetowe obcojęzyczne. Jest to tylko drobna część całego naszego portfolio. Więcej prac z podziałem na poszczególne kategorie branżowe odnajdziesz w zakładce portfolio.

prezentacja wyglądu strony internetowej najs wykonanej przez agencję ze Szczecina
strony internetowe szczecin portfolio branża medyczna
strony internetowe szczecin portfolio branża turystyczna

STRONY INTERNETOWE SZCZECIN - jak wybrać wykonawcę?

Przede wszystkim wybierając Enjoy Ads Studio ryzykujesz tylko swoim czasem. Jeżeli nie zaakceptujesz projektu – nic nie zapłacisz. Zanim się jednak zdecydujesz – przejrzyj portfolio i obejrzyj nasze realizacje. Jeżeli Ci się spodobają to już jest pierwszy sukces! Następnie przejdź do zakładki Cennik i sprawdź, czy jest to coś, co jest dla Ciebie do zaakceptowania. Wszystko jest czarno na białym – bez niespodzianek. Opinie z Google prezentują zadowolenie Klientów, dla których realizowałem strony internetowe. Jak widzisz – masz możłiwości, wybrać rzetelnego wykonawcę stron internetowych ze Szczecina. I faktycznie działamy w tym mieście, a nie tylko się w nim reklamujemy.

PROJEKTOWANIE STRON

Funkcjonalne rozwiązania
Nieszablonowe rozwiązania

Strona internetowa powinna być ładna, przejrzysta – przyciągająca uwagę. To są najczęstsze oczekiwania klientów, ale najważniejsze jednak, aby strona była funkcjonalna. Zatem jaką funkcję ma pełnić strona www? Ma prezentować ofertę firmy? Ma umożliwiać łatwą rezerwację wizyt? Może ma być po prostu sklepem internetowym, czy prezentacją ofert nieruchomości? Sprawy estetyczne są niezwykle ważne, ale to funkcjonalności napędzają biznesy. Strony internetowe ze Szczecina – sprawdź, jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować w Enjoy Ads Studio:

ile trwa zaprojektowanie strony www?

Gdy skontaktujesz się z nami, podamy realny termin realizacji strony. Są to okresy dwutygodniowe i w tym przedziale czasowym zrealizujemy Twoją stronę od początku do końca – jeżeli Ty też się wywiążesz ze swoich obowiązków, czyli: dostarczysz nam materiały do strony oraz będziesz odpowiadać na nasze maile:)

Jakie są etapy realizacji strony www?

Najpierw skontaktuj się z nami, napisz jakiej dokładnie strony potrzebujesz, czy ma to być strona z tekstami i zdjęciami, czy może z dodatkowymi funkcjonalnościami. Jeżeli masz przykłady stron, które Ci się podobają -przyślij je nam. Prześlemy Ci wycenę (chociaż to kwestia bardziej potwierdzenia, bo przejrzysty cennik jest na tej stronie) i napiszemy jakie materiały i gdzie wysłać oraz kiedy zajmiemy się Twoim projektem. W wyznaczonym terminie zrealizujemy część strony i wyślemy do informacji zwrotnej. Na jej podstawie, naniesiemy poprawki i dokończymy stronę. Jeżeli będą poprawki naniesiemy je i wtedy wystawimy rachunek na kwotę, na którą się wcześniej umówiliśmy.

podsumowanie twoich korzyści

PŁACISZ PO ZREALIZOWANIU PROJEKTU

Wiesz za co płacisz. Nie zdziwi Cię efekt końcowy i nie musisz dopraszać się o poprawki.

otrzymujesz szkolenie z osługi strony

Twoja strona oparta jest o system CMS, a Ty dostajesz skolenie z wyjaśnieniami, jak dodawać teksty, zdjęcia i edytować w podstawowe funkcje strony

masz bezpośredni kontakt z wykonawacą

Jeżeli jesteś ze Szczecina – możemy się umówić na spotkanie i omówić projekt. Zawsze pozostajemy pod telefonem – bez względu na to, czy pracujemy lokalnie czy ogólnopolsko.

GWARANCJA I 6 MIESIĘCY WSPARCIA

Oprócz standardowej 2letniej gwarancji na usługę – jeżeli napotkasz na problemy z edycją strony – pomagamy.

PRECYZYJNE TERMINY REALIZACJI

Ustalamy termin i w tym terminie realizujemy zlecenie. Z góry wiesz, kiedy możesz oczekiwać efektów. Od momentu startu prac do ich zakończenia zamykamy się w czasie 2 tygodni.

Atrakcyjna cena bez niespodzianek

Mamy bardzo konkurencyjne ceny, a dodatkowo przejrzyście opisane na stronie. Wiesz zatem, czego możesz się spodziewać, a cenę ustalamy przed startem prac, a nie na ich zakończenie.

SZCZECINIAKIDziałamy?!