Strony internetowe Stargard

obrazek z monitorem strzałką i małpką symbolizujący tworzenie stron internetowych

Oni już się
rozwinęli

avem1
sosnovamed
kreatywnionline
gobud

…i wiele innych firm

Korzystny model współpracy

Każdy z nas często jest zmuszony korzystać z usług specjalistów pierwszy raz. Może to być wybór nowego lekarza, fizjoterapeuty, czy chociażby nowego przedszkola dla dziecka. Decyzja na kogo postawić nie jest łatwa. Podobna sytuacja dotyczy webdesignera. Kogo wybrać? 

Sprawdzony twórca stron internetowych wykona projekt wizualny oraz wdroży gotową stronę na serwer. Moje portfolio prezentuje szereg zrealizowanych już projektów. Sprawdź, czy te projekty odpowiadają Twoim standardom estetycznym.

Buduję stronę od początku do końca, pomagam na każdym etapie, bo łączę w jednej osobie praktykę marketingu internetowego i budowania stron www. Wspieram moich Klientów także po oddaniu strony. W trakcie realizacji udostępniam bank zdjęć, by nikt nie musiał za to dodatkowo płacić.

strony internetowe stargard
strony internetowe stargard

Strony Internetowe Stargard - korzyści ze współpracy

Strony Internetowe Stargard - jak wybrać wykonawcę w 2024 roku?

Jak wybrać wykonawcę strony internetowej dla firmy działającej w Stargardzie?  Oto garść moich praktycznych porad:

Zapytaj się znajomych: rekomendacja jest chyba najlepszą opcją w branży usługowej. Nie rób jednak tego po omacku: jeżeli ktoś ze znajomych robił stronę internetową, to zapytaj dlaczego był zadowolony? To co Twojemu znajomemu odpowiadało – Tobie wcale nie musi.

Sprawdź stopki na stronach www Twojej konkurencji: dzięki tej metodzie poznasz podpimoty, które realizują strony www, które Ci się podobają. Nie wiesz tylko, czy dobrze współpracuje się z taką firmą. Jest na to jednak sposób! Zdziwisz się, jak często ludzie z miłą chęcią opowiadają o tym, kto dla nich zrobił stronę internetową i jak się współpracowało. Po prostu zadzwoń (oczywiście nie dowiesz się tego od najbliższej konkurencji, ale już od firm, które działają na innym terytorium już tak).

Porozmawiaj z przedstawicielami wyselekcjonowanych firm. Gdy wybierzesz kilka firm, z którymi potencjalnie możesz nawiązać współpracę – zadzwoń, napisz maila. Sprawdź, czy rozmowy przebiegają w miłej atmosferze, czy terminowo odpowiadają na maile. W końcu wtedy poznasz z jaką kwotą musisz się liczyć, budując stronę, która Ci się podoba. 

Takie odwrócenie sytuacji, gdzie najpierw wybierasz wizualnie atrakcyjne witryny, a dopiero na końcu określasz budżet, pozwala na urealnienie swoich założeń. Może się okazać, że strona o której marzysz jest jednak bardzo droga albo wręcz odwrotnie – to nie są takie wielkie pieniądze.

Możesz też sprawdzić moje opinie i skontaktować się ze mną w sprawie wyceny Twojej strony www.

KOMPUTER Z TLEM
internet i tlo

Strona www Stargard - jak wygląda współpraca?

Zawsze rozpocznij od pozostawienia telefonu lub wysłania maila. Muszę poznać Twój biznes i jakie cele chcesz osiągać, dzięki stworzonej stronie internetowej. Już nasza pierwsza rozmowa pozwoli Ci spojrzeć na projekt jako na element całej strategii marketingowej firmy.

Gdy zostanie nakreślony kształt strony internetowej – otrzymasz wycenę – zawsze przynajmniej w dwóch wariantach: strona zbudowana z użyciem szablonu oraz strona zbudowana „od zera” z przekazaniem praw autorskich.

Jeżeli zaakceptujesz wycenę podpisujemy umowę i realizujemy stronę www w określonym trerminie. Moi Klienci najczęściej sami dostarczają teksty i zdjęcia do strony. Stronę wykonuję w etapach, a po każdym z nich Klient przesyła informację zwrotną, czy potrzebne są poprawki. Jeżeli tak, to nanoszę je, by ostateczna strona spełniała wszelkie wymagania.

chmurki rozmowa

Potrzebujesz strony internetowej?