Strony Internetowe Stargard

Jeżeli jesteś ze Stargardu i chcesz, aby ktoś wykonał dla Ciebie stronę internetową, a może nawet zapewnił reklamę w internecie - zapoznaj się z moją ofertą. Jestem w stanie pomóc Ci w realizacji celów!

WIDZISZ ZA CO PŁACISZ

Większość firm wystawia faktury z góry i w rzeczywistości płacisz za obietnicę strony, ale ostatecznie nie wiesz, jak ona będzie wyglądać, więc  nie wiesz za co płacisz. U mnie płacisz na sam koniec – po zrealizowaniu strony.

Takie podejście gwarantuje rzetelną wspólpracę, bo przecież ja jako osoba, która wkłada swoją pracę – chce otrzymać wynagrodzenie. Zatem muszę zadbać o to, aby mój Klient był zadowolony. Jeżeli płacosz gdzieś z góry, to Ty musiszś się martwić, aby webdesignerowi chciało się słuchać Twoich wytycznych.

Do zbudowania strony internetowej jest też niezbędna domena i serwer. Możesz wykupić je samodzielnie, a mogę to zrobić za Ciebie. Jeżeli nie masz swoich zdjęć – udostępniam Tobie bank zdjęć, z którego możesz pobrać fotografie do swojego serwisu. 

Część z moich Klientów miała w przeszłości swoje strony www i troszkę już wie na temat ich tworzenia i zarządzania nimi. Natomiast jest bartdzo duża grupa, która nigdy jeszcze nie budowała takiego rozwiązania. Moim zadaniem jest poprowadzić każdego krok po kroku i oddać stronę domkniętą pod klucz.

Cena strony jest ustalana z góry na podstawie cennika – od razu wiesz, ile wyniesie ostateczna cena.

strony internetowe stargard

Strony Internetowe Stargard - wsparcie posprzedażowe

Theme

PEŁNY DOSTĘP

Otrzymasz pełny dostęp do swojej strony, abyś mógł w przyszłości zmieniać na niej zdjęcia i teksty. Nie musisz przy tym mieć żadnej specjalistycznej wiedzy. Jeżeli potrafisz wstawić zdjęcie na Facebooku, to poradzisz sobie ze wstawieniem zdjęć na stronę.

Web Video

Filmy pomocnicze

Po zakończeniu prac nad stroną internetową - nagrywam filmy instruktażowe, które pomogą Ci w edycji Twojej strony. Jeżeli napotkasz jakiekolwiek trudności z edycją strony - możesz zawsze odezwać się do mnie z prośbą o wsparcie.

Tools

Wiedza marketingowa

Oprócz tworzenia stron, zajmuję się pozycjonowaniem, kampaniami Google Ads i Facebook Ads. Doradzam moim Klientom, co na stronie się sprawdzi, a czego lepiej unikać.

PORTFOLIO - przykłady moich realizacji

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje dla firm i instytucji. Jest to tylko drobna część całego naszego portfolio. Więcej prac z podziałem na poszczególne kategorie branżowe odnajdziesz w zakładce portfolio.

portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www stomatologa z Kołobrzegu
Portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www firmy Pack-Up
concept space

STRONY INTERNETOWE Stargard - jak wybrać wykonawcę w 2023 roku?

Zatem stoisz przed wyborem firmy, która zrealizuje dla Ciebie stronę internetową. Ofert jest bardzo dużo, więc wybór powinien być prosty – wybór najtańszej. Pamiętaj jednak, że to nie jest OC samochodu, gdzie bierzesz najtańsze, a jak będziesz miał stłuczkę, to niech druga strona się martwi. Na swojej stronie, jeżeli będziesz mieć stłuczkę, to Ty się będziesz martwić. Zatem na co jeszcze, oprócz ceny, zwrócić uwagę?

Po pierwsze opinie: może masz wśród znajomych kogoś, kto wykonywał w Świnoujściu stronę internetową i jest zadowolony ze współpracy z wykonawcą? Poproś o kontakt. Jeżeli nie masz takiego znajomego – zrób porządne wyszukiwanie w internecie.

Po drugie portolio stron internetowych: po przejrzeniu róznych opinii pozostanie zapewne 5-10 webdesignerów. Przejrzyj ich realizacje. Jeżeli prace któregokolwiek z nich Ci się nie podobają – skreśl tę osobę z listy.

Po trzecie rozmowa: pamiętaj, że budowa strony www to proces i kontakt jest dosyć częsty. Zadbaj o wybór osoby, która oddzwania, jest uprzejma i rzetelna. W skrócie: dobrze się z nią rozmawia.

Jak tylko zastosujesz się do tych porad, z pewnością znajdziesz odpowiedniego wykonawcę swojego wymarzonego serwisu, zatem nie czekaj, wpisz w wyszukiwarkę strony internetowe Stargard i działaj. Jeżeli znajdę się na Twojej liście, to sprawdź moje portfolio i opinie.

PROJEKTOWANIE STRON

Funkcjonalne rozwiązania
Nieszablonowe rozwiązania

Oprócz wyglądu, bardzo ważne jest, aby strona internetowa była funkcjonalna i działała sprawnie. Byćmoże potrzebujesz strony-wizytówki prezentującej ofertę swojej firmy ze Stargardu, a może potrzebujesz strony z systemem rezerwacji dla gabinetu lekarskiego w Stargardzie. Sprawdź, jakie przykładowe funkcjonalności mogę zaimplementować na stronie:

Jak długo trwa projektowanie strony www?

Najprościej rzecz ujmując 2 tygodnie. Pamiętaj, jednak, że to kiedy możemy zacząć wspólpracować jest uzależnione od mojego aktualnego grafika zleceń. W zdecydowanej większości przypadków, start prac jest nie dalszy niż miesiąc od naszego pierwszego kontaktu.

Jakie materiały należy przygotować?

Niezbędne będą teksty na stronę. Przydatne będą też zdjęcia, wybrana kolorystyka i przykładowe strony, które się Tobie podobają. Jeżeli nie czujesz się na siłach artystycznych, aby dokonać wyboru zdjęć czy kolorystyki – zrobię to za Ciebie uwzględniając specyfikę branży i moje doświadczenie. 

podsumowanie twoich korzyści

OPŁATA PO ZREALIZOWANYM PROJEKCIE

Jak nie spodoba Ci się moja praca – nic nie zapłacisz. 

Film szkoleniowy z obsługi strony www

Część Klientów chce, aby ich strona się zmieniała. Możesz samodzielnie zmieniać teksty, dodawać zdjęcia, zmieniać czcionki i kolory. Nauczę Cię jak to robić w filmie szkoleniowym.

Wiesz kto wykona Twoją stronę www

Ostatnio usłyszałem od Klienta, że jak tworzył poprzednią stronę, to był pewien, że będzie ją robiła sympatyczna osoba, która z nim rozmawiała. W rzeczywistości było inaczej.

Bezpieczeństwo w postaci gwarancji

Masz 2 lata gwarancji, a dodatkowo: jeżeli w ciągu 6 miesięcy będziesz chciał coś zedytować na stronie i nie będziesz wiedział jak, podszkolę Cię z tego.

Dotrzymywanie terminów realizacji

Terminy realizacji są istotne dla każdej ze stron, więc dbam o to, aby termin został dotrzymany. Otrzymasz stronę na czas.

Rzetelna wycena - taka sama dla wszystkich

Ceny są widoczne na mojej stronie – takie same dla wszystkich bez względu czy robisz stronę dla małej działalności czy ogromnego przedsiębiorstwa.

StargardDziałamy?!