Portfolio

branża medyczna

drkochan.pl

drkochan.pl

Strona przygotowana dla chirurga plastycznego z Warszawy. Klient oczekiwał przejrzystej strony z opisami realizowanych zabiegów. Dodatkowym wymaganiem było zastosowanie innego typu menu oraz kolorystyki zgodnej z charakterem wykonywanego zawodu.
Zobacz realizację

wytworniawiedzy.com

wytworniawiedzy.com

Pani Agnieszka potrzebowała strony dla swojego gabinetu psychologicznego z bogatą ofertą skierowaną do osób w potrzebie. Dodatkowo razem ze swoim zespołem prowadzi warsztaty i na stronie potrzebna była możliwość opisu i rezerwacji miejsca na szkolenia.
Zobacz realizację

stomatologia3pokolen.pl

stomatologia3pokolen.pl

Świetna sprawa: 3 kolejne pokolenia prowadzą ten sam gabinet stomatologiczny w Kołobrzegu, a my mieliśmy zaszczyt stworzyć dla takiego miejsca stronę internetową. Zadanie? Prosta strona one-page z łatwymi do odnalezienia informacjami typu: opis zabiegów i cennik
Zobacz realizację

sabinajarzmik.pl

sabinajarzmik.pl

Pani Sabina prowadzi terapię psychologiczną i seksuologiczną we Wrocławiu w dwóch gabinetach. Chciała ułatwić klientom zapoznanie się z jej osobą przez pierwszą wizytą. W tym celu na stronie umieszczone zostały najważniejsze informacje o doświadczeniu i ukończonych szkołach. Każdy odwiedzający może też łatwo przejść do Znanego Lekarza, by poznać opinie, a na końcu przeczytać na blogu o bieżących wydarzeniach.
Zobacz realizację

branża techniczna

concept-space.eu

concept-space.eu

Pan Daniel potrzebował strony prezentującej pełną gamę zastosowań druku 3d. Celem było zwiężłe przedstawienie, niemałej ilości treści. Strona główna zgodnie z życzeniem klienta jest stroną "kafelkową" z dużą ilością ikon nadających spójność i przejrzystość. Dołożyliśmy do tego schowane menu i dłuższe fragmenty tekstów w formie rozwijanej lub w formie popupów. Udało się przedstawić bogatą treść w skondensowanej formie.
Zobacz realizację

b2blighting.eu

b2blighting.eu

Firma zajmująca się szeroko pojętym oświetleniem - także sterowaniem, badaniami fotometrycznymi, renderami iluminacji. Stworzona strona nosi cechy typowej strony wizytówki firmowej.
Zobacz realizację

s-clim.pl

s-clim.pl

Realizacja w stylu all inclusive. Byliśmy odpowiedzialni za wymyślenie nazwy, stworzenie logo, zaprojektowanie strony i dodanie tekstów. Firma zajmuje się montażem systemów klimatyzacji i pomp ciepła. To było zlecenie z typu: ładna i przejrzysta strona.
Zobacz realizację

ag-solutions.com.pl

ag-solutions.com.pl

Legnicka firma zajmująca się obróbką materiałó z blachy. Szeroka oferta usług pozwala zepsołowi rozwijać się na międzynarodowych rynkach - stąd też potrzeba stworzenia strony internetowej z możłiwością zmiany języka na angielski.
Zobacz realizację

branża usługowa

zamieszani.pl

zamieszani.pl

Pan Przemek i Pan Adrian potrzebowali ładnej strony przyciągającej wzrok, bo zajmują się działalnością, która także polega na robieniu dobrego wrażenia. Organizują pokazy barmańskie, więc na stronie znalazła się zakładka z ofertą oraz galerią zachęcającą do nawiązania współpracy.
Zobacz realizację

pack-up.pl

pack-up.pl

Strona typu one-page dla firmy fulfillmentowej realizującej obsługę paczek sklepów internetowych. Strona ma pokazać korzyści współpracy z przedstawicielami tej nowej branży.
Zobacz realizację

czystyrys.pl

czystyrys.pl

Realizacja: logo plus strona internetowa. Panu Wojtkowi zależało, aby mógł samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie wraz z rozwojem firmy, co oczywiście umożliwiamy, jak na wszystkich realizowanych przez nas stronach. Drugim istotnym udogodnieniem był formularz kontaktowy. Wszystko to zostało zrealizowane w ramach naszej oferty strony podstawowej.
Zobacz realizację

zlobekbydgoszcz.pl

zlobekbydgoszcz.pl

Pani Edyta prowadzi w Bydgoszczy żłobek Mali Artyści. Elementem wyróżniającym ma być niskie czesne, które kilkukrotnie jest podkreślone na stronie. Polecamy też obejrzeć atrakcyjnie przedstawiony ramowy program dnia. Przy okazji pomogliśmy dobrać domenę, której wróżymy dobry zasięg marketingowy na lokalnym rynku.
Zobacz realizację

projekty zagraniczne

hebehome.com

hebehome.com

Strona wynajmu apartamentów w Grecji, na której po roku zostaliśmy poproszeni o modyfikację. W pierwotnej wersji potrzebna była dwustronna integracja rezerwacji z Booking i AirBNB. Po roku okazało się, że ta funkcja nie jest potrzerbna, ale doszedł drugi apartament, więc trzeba było zaktualizować znaczniki na mapach.
Zobacz realizację

zaunezentrum.de

zaunezentrum.de

Jedna z dwóch stron realizowanych dla tego samego klienta, który zajmuje się montażem metalowych ogrodzeń na rynku niemieckim. Stworzona strona to typowy one-page z najważniejszymi informacjami produktowymi i kontaktowymi.
Zobacz realizację

lukmar-elektro.de

lukmar-elektro.de

Pan Marcin prowadzi firmę po stronie niemieckiej od wielu lat i chciał, aby Jego strona reprezentowała wysoką jakość podobnie jak wysoka jakość usług, które świadczy. Każda z oferowanych usług ma własną podstronę, a całość dopasowana została do kolorystyki logo i firmowych samochodów.
Zobacz realizację

nova24.se

nova24.se

Tym razem strona z realizacjami i informacjami kontaktowymi dla firmy budowlanej działającej w Szwecji. Świetna sprawa: zaczynaliśmy od zdjęć z 2 realizacji, a teraz klient samodzielnie wprowadza kolejne fotorealizacje. Widać biznes się rozwija:)
Zobacz realizację