Portfolio

branża prawnicza

dtkancelaria.pl

dtkancelaria.pl

Strona Pani Dominiki posiada przejrzysty layout. Klasyczne połączene kolorów - biały, szary, czarny gwarantuje elegancję na stronie. Ważną funkcjonalnością jest możliwość zakupu szablonów umów i regulaminów jako dodatkowa forma dochodu - prawniczy sklep. Logo dla Pani Dominiki także było stworzone przeze mnie.
Zobacz realizację

grupaavem.pl

grupaavem.pl

Kolejna szczecińska realizacja - kolejna dla Prawnika i kolejny projekt logo. Grupa Avem ma nieco szerszą działalność, bo specjalizuje się też w księgowości dla firm. Pan Damian oczekiwał zatem z jednej strony przejrzystej strony, ale z wyróżniającymi sie elementami, stąd przełamanie odważniejszymi kolorystycznymi akcentami.
Zobacz realizację

radca-prawny-szczecin.pl

radca-prawny-szczecin.pl

Wyspecjalizowałem się w tworzeniu stron przejrzystych - czytelnych i takie samo zlecenie otrzymałem od Pani Agnieszki. W tej realizacji miał powstać prosty formularz kontaktowy wraz z opisem dotyczącym obsługi prawnej online, czyli kolejne rozszerzenie możliwości zdobywania potencjalnych Klientów nie tylko w swojej okolicy.
Zobacz realizację

adwokatstaszewska.pl

adwokatstaszewska.pl

Pani Natalia oczekiwała strony, na której będzie mogła umieścić zares świadczonych usług prawniczych, mieć miejsce na tworzenie własnego bloga, pokazanie galerii zdjęć. W skrócie klasyczna strona wizytówkowa dla Adwokata.
Zobacz realizację

Branża psychologiczna

krt-psycholog.pl

krt-psycholog.pl

Strona dla Pani psycholog, która miała być jednocześnie prosta, jak i przejrzysta. Głównym celem strony www była prezentacja usług. Pani Katarzyna dysponowała swoim bardzo ładnym logo. Z racji braku większej ilości zdjęć Pani Katarzyny, całą stronę oparłem o graficzny element logo, który miał w tym wypadku być "key visual".
Zobacz realizację

wytworniawiedzy.com

wytworniawiedzy.com

Pani Agnieszka potrzebowała strony dla swojego gabinetu psychologicznego z bogatą ofertą skierowaną do osób w potrzebie. Dodatkowo razem ze swoim zespołem prowadzi warsztaty i na stronie potrzebna była możliwość opisu i rezerwacji miejsca na szkolenia.
Zobacz realizację

sjo.edu.pl

sjo.edu.pl

Zbudowałem na nowo stronę szkoły językowej działającej od wielu lat na rynku edukacyjnym - poprzednia źle się wczytywała. To nie jest strona psychologa, ale umieszczam ją, bo jest z branży pedagogicznej, a jednocześnie jest na niej jedno ciekawe rozwiązanie: wyszukiwarka z zachowaniem RODO - uczniowie po wpisaniu swojego indywidualnego numeru - uzyskują informację na temat daty i miejsca egzaminu.
Zobacz realizację

sabinajarzmik.pl

sabinajarzmik.pl

Pani Sabina prowadzi terapię psychologiczną i seksuologiczną we Wrocławiu w dwóch gabinetach. Chciała ułatwić klientom zapoznanie się z jej osobą przed pierwszą wizytą. W tym celu na stronie umieszczone zostały najważniejsze informacje o doświadczeniu i ukończonych szkołach. Każdy odwiedzający może też łatwo przejść do Znanego Lekarza, by poznać opinie, a na końcu przeczytać na blogu o bieżących wydarzeniach.
Zobacz realizację

branża usługowa

s-clim.pl

s-clim.pl

Realizacja w stylu all inclusive. Byłem odpowiedzialny za wymyślenie nazwy, stworzenie logo, zaprojektowanie strony i dodanie tekstów. Firma zajmuje się montażem systemów klimatyzacji i pomp ciepła. To było zlecenie z typu: ładna i przejrzysta strona.
Zobacz realizację

ag-solutions.com.pl

ag-solutions.com.pl

Legnicka firma zajmująca się obróbką materiałów z blachy. Szeroka oferta usług pozwala zespołowi rozwijać się na międzynarodowych rynkach - stąd też potrzeba stworzenia strony internetowej z możłiwością zmiany języka na angielski.
Zobacz realizację

czystyrys.pl

czystyrys.pl

Realizacja: logo plus strona internetowa. Panu Wojtkowi zależało, aby mógł samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie wraz z rozwojem firmy, co oczywiście umożliwiam, jak na wszystkich realizowanych stronach. Drugim istotnym udogodnieniem był formularz kontaktowy. Wszystko to zostało zrealizowane w ramach oferty strony podstawowej.
Zobacz realizację

concept-space.eu

concept-space.eu

Pan Daniel potrzebował strony prezentującej pełną gamę zastosowań druku 3d. Celem było zwięzłe przedstawienie niemałej ilości treści. Strona główna zgodnie z życzeniem klienta jest stroną "kafelkową" z dużą liczbą ikon nadających spójności i przejrzystości. Dołożyłem do tego schowane menu i dłuższe fragmenty tekstów w formie rozwijanej lub w formie popupów. Udało się przedstawić bogatą treść w skondensowanej formie.
Zobacz realizację

projekty zagraniczne

hebehome.com

hebehome.com

Strona wynajmu apartamentów w Grecji, na której po roku zostałem poproszeni o modyfikację. W pierwotnej wersji potrzebna była dwustronna integracja rezerwacji z Booking i AirBNB. Po roku okazało się, że ta funkcja nie jest potrzebna, ale doszedł drugi apartament, więc trzeba było zaktualizować znaczniki na mapach.
Zobacz realizację

beton-zauene.de

beton-zaeune.de

Na pierwszy rzut oka - nie jest to skomplikowana strona. W sumie na drugi rzut oka też nie:) Jednak ta firma tworząca betonowe ogrodzenia - posiada w swoim serwisie bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest nim formularz zamówienia, w którym można wybrać wzór ogrodzenia i kolorystykę na podstawie gotowych zdjęć.
Zobacz realizację

lukmar-elektro.de

lukmar-elektro.de

Pan Marcin prowadzi firmę po stronie niemieckiej od wielu lat i chciał, aby Jego strona reprezentowała wysoką jakość podobnie jak wysoka jakość usług, które świadczy. Każda z oferowanych usług ma własną podstronę, a całość dopasowana została do kolorystyki logo i firmowych samochodów.
Zobacz realizację

nova24.se

nova24.se

Tym razem strona z realizacjami i informacjami kontaktowymi dla firmy budowlanej działającej w Szwecji. Świetna sprawa: zaczynaliśmy od zdjęć z 2 realizacji, a teraz klient samodzielnie wprowadza kolejne fotorealizacje. Widać biznes się rozwija:)
Zobacz realizację

inne strony www

kreatywni.online

kreatywni.online

Szczególna dla mnie strona, bo będąca efektem współpracy z moimi koleżankami z Poznania z clevercom.pl. To ich autorski projekt, w którym pomagają kreatywnym ludziom przekuć swoje pasje w dochodowy biznes. Przy realizacji strony byłem odpowiedzialny za zmianę gotowego projektu wizualnego na stronę internetową.
Zobacz realizację

hospicjum.info.pl

hospicjum.info.pl

Strona dla krakowskiego hospicjum była także witryną z zachowaniem standardów WCAG. W tym miejscu zmieniałem przestarzałą wersję serwisu, tworząc zupełnie nową i dostosowaną do wymagań ministerialnych.
Zobacz realizację

autyzmrazem.pl

autyzmrazem.pl

Realizacja trudna w swojej prostocie. Strona dla Szczecińskiego Stowarzyszenia Pomocy Autystom musiała spełniać warunki dostępności cyfrowej. Wbrew powszechnemu przekonaniu - dostępność cyfrowa to znacznie więcej niż tylko przełącznik wielkości czcionki na stronie. Według mnie to sztuka, by strona była atrakcyjna wizualnie i jednocześnie dostępna cyfrowa.
Zobacz realizację

tridarko.pl

tridarko.pl

Strona sportowa przeznaczona dla Pana Darka - uczestnika triathlonów i trenera przygotowującego zawodników do zawodów. Na stronie znalazło się miejsce na blog oraz pakiety treningowe wraz z cennikiem.
Zobacz realizację