Strony internetowe Świnoujście

obrazek z monitorem strzałką i małpką symbolizujący tworzenie stron internetowych

Oni już się
rozwinęli

avem1
sosnovamed
kreatywnionline
gobud

…i wiele innych firm

Korzystny model współpracy

Każdy z nas często musi skorzystać z usług specjalistów po raz pierwszy, niezależnie czy chodzi o nowego lekarza, mechanika, czy fryzjera. Wybór odpowiedniej osoby nie jest prosty. Podobnie jest z wyborem webdesignera. Jak zdecydować, kogo wybrać?

Profesjonalny webdesigner potrafi stworzyć stronę internetową na najwyższym poziomie. Moje portfolio zawiera liczne zrealizowane projekty, które świadczą o umiejętnościach i doświadczeniu. Jestem przekonany że mogę stworzyć dla Ciebie stronę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapewniam kompleksową obsługę – od pierwszego pomysłu po finalny produkt. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu webdesignu i marketingu internetowego, co pozwala mi wspierać klientów na każdym etapie tworzenia strony. Po zakończeniu projektu oferuję wsparcie techniczne w formie wideo szkoleń z zakresu wprowadzania zmian na stronie internetowej.

monitor strony internetowe swinoujscie
strony internetowe swinoujscie

Strony Internetowe Świnoujście - korzyści dla Ciebie

Strony Internetowe Świnoujście - kto wykona w 2024 roku?

Wybór firmy realizującej stronę internetową to trudne zadanie. Konkurencja jest bardzo duża, ale jednocześnie, jak wybrać ofertę, która spełni wymagania? Oto garść moich porad:

Zapytaj się znajomych, czy ktoś dla nich robił stronę internetową i są z niej zadowoleni. Dopytaj także, co sprawia, że są zadowoleni z usługi i czy były mankamenty. W ten sposób dowiesz się, czyTobie także określony wykonawca przypadłby do gustu.

Sprawdź stopki na stronach internetowych Twojej konkurencji. W większośći serwisów www jest umieszczony jego wykonawca – na samym dole pozostawia namiary na siebie. Widzisz w internecie stronę, która Ci się podoba? W stopce znajdź, kto ją wykonał i skontaktuj się z tą firmą., bo może ona wykonać stronę będącą w Twoim guście.

Porozmawiaj z przedstawicielami wybranych firm. Niektórzy pomijają ten szczegół zapominając, że budowa strony www to proces. Z webdesignerem wymienice wiele maili i telefonów, więc zadbaj, aby wybrać osobę, która odpowiada terminowo na maile i oddzwania. Jeśli wpłacasz zaliczkę, to oczywiście niezbędne jest podpisanie umowy.

Możesz też sprawdzić moje opinie i skontaktować się ze mną w sprawie wyceny Twojej strony www.

KOMPUTER Z TLEM
internet i tlo

Strona www Świnoujście- etapy współpracy

Kiedy już porozmawiamy lub wymienimy maile i poznam oczekiwania odnośnie strony www – przygotowuję wycenę. Zawsze jest ona przynajmniej w dwóch wersjach – dla strony z wykorzystaniem szablonu i dla strony z przekazaniem praw autorskich. Gdy wycena zostaje zaakceptowana – podpisujemy umowę.

W zależności od wstępnych ustaleń: albo Klient przekazuje teksty i zdjęcia albo sam tworzę teksty i wybieram zdjęcia z banku zdjęć. Przygotowuję pierwszą stronę i czekam na informację zwrotną. Jeżeli są poprawki – nanoszę je i dokańczam całą stronę. I ponownie przechodzimy do tury ewentualnych poprawek.

Po całkowitej akceptacji strony, przesyłam hasła dostępowe do strony oraz filmy instruktażowe, w jaki sposób ją edytować w przyszłości.

chmurki rozmowa

Potrzebujesz strony internetowej?