Strony Internetowe Świnoujście

Jeżeli jesteś ze Świnoujścia i chcesz, aby ktoś wykonał dla Ciebie stronę internetową, a może nawet zapewnił reklamę w internecie - zapoznaj się z moją ofertą. Jestem w stanie pomóc Ci w realizacji celów!

KORZYSTNE ROZLICZENIE FINANSOWE

Opłacasz swoją stronę internetową dopiero po jej realizacji. Nie musisz się więcej obawiać, że strona nie spełni oczekiwań, bo widzisz efekt zanim poniesiesz opłatę.

Przygotowuję stronę według Twoich wytycznych. Wysyłasz zdjęcia i teksty, które mają się znaleźć na stronie. Możesz także przybliżyć wymarzoną kolorystykę, czy przykładowe strony, które Ci się podobają. Wszystkie oczekiwania zostają uporządkowane i na ich podstawie przygotuję dla Ciebie stronę główną. Czas na Twój ruch: przekazujesz uwagi – co należy zmienić lub poprawić. Po naniesieniu poprawek, realizuję resztę podstron, a Ty ponownie masz czas na przekazanie swoich uwag. Zauważ, że do tego momentu wykonuję całą pracę bez żadnych opłat. Dopiero teraz, gdy strona www jest gotowa i wszystko jest zaakceptowane – następuje opłata, przeniesienie strony na właściwy serwer, przekazanie haseł dostępowych. Całość projektu od początku do końca zajmuje zwykle do 2 tygodni. 

Przed startem prac znasz ostateczną cenę strony internetowej. Dzięki temu, jeżeli zaakceptujesz projekt – cena Cię nie zaskoczy

monitor strony internetowe swinoujscie

WSPARcie nie tylko na czas tworzenia - strony Internetowe Świnoujście

Theme

Modyfikuj swoją stronę

Jeżeli będziesz czuć potrzebę modyfikacji strony w przyszłości - otrzymasz wszelkie niezbędne narzędzia - dostęp do CMS strony, czyli systemu zarządzania treścią.

Web Video

Ucz się

Niektórzy Klienci bardzo aktywnie działają na swojej stronie. Każdemu wysyłąm filmy instruktażowe, jak edytować stronę. Ponadto udostępniam wszystkim serię poradników dotyczących e-marketingu w zupełności z darmo.

Tools

Czuj się bezpiecznie

Jako jeden z nielicznych - pisze o tym oficjalnie. Udzielam 2letniej gwarancji na moje strony www. Takie wszechstronne wsparcie jest chyba najmocniejszym punktem moich usług!

PORTFOLIO - Przykładowe realizacje stron www

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje dla firm z całej Polski. Możesz odnaleźć całe portfolio z podziałem na branże w zakładce poświęconej zrealizowanym projektom.

portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www stomatologa z Kołobrzegu
Portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www firmy z pokazami barmańskimi Zamieszani
sabinajarzmik

STRONY INTERNETOWE Świnoujście - jak wybrać wykonawcę w 2023 roku?

Wykonanie strony internetowej to w pewnym sensie usługa, jak każda inna. A co większość z nas robi, gdy szuka mechanika albo kogoś do remontu łazienki? Sprawdza opinie! Najpierw zawsze warto podpytać znajomych. Jeżeli mają kogoś do szczerego polecenia, to zwykle to będzie najlepszy wybór. Druga droga, to szukanie opinii w internecie. I jeszcze jedno: mechanik może nie pokaże Ci zreperowanych samochodów, ale webdesigner może zaprezentować swoje realizacje. Wybierz zatem taką osobę, która ma dobre opinie i zrealizowane zlecenia, które Tobie osobiście też się podobają. Ostatnią rzecz:  weź pod uwagę też cenę. Nie jest ona najważniejsza w całym procesie, ale jest też ważna. Innymi słowy: ktoś może być tani, ale jego realizacje nie powalają – wybór takiego wykonawcy raczej nie skończy się dobrze. W drugą stronę – ktoś może mieć świetne portfolio, świetne referencje, ale cena będzie kosmiczna. Po wpisaniu hasła: strony internetowe świnoujście – wyskoczy tyle ofert, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A w międzyczasie zajrzyj na moje portfolio i opinie z Google.

 

PROJEKTOWANIE STRON

Funkcjonalne rozwiązania
Nieszablonowe rozwiązania

Strona internetowa powinna być ładna, przejrzysta – przyciągająca uwagę. Sprawy estetyczne są niezwykle ważne, ale to funkcjonalności napędzają biznesy w Świnoujściu – sprawdź, jakie rozwiązania mogę Ci zaproponować w Enjoy Ads Studio:

Ile czasu zajmuje zaprojektowanie strony?

Gdy się ze mną skontaktujesz, podam realny termin realizacji strony. Są to okresy dwutygodniowe i w tym przedziale czasowym zrealizuję Twoją stronę od początku do końca – jeżeli Ty też się wywiążesz ze swoich obowiązków, czyli: dostarczysz  materiały do strony oraz będziesz odpowiadać na maile:)

Jak się przygotować do stworzenia strony www?

Najpierw napisz lub zadzwoń, by przedstawić jakiego typu strony potrzebujesz. Jeżeli masz przykłady stron, które Ci się podobają – przyślij je. Prześlę Ci wycenę (chociaż to kwestia bardziej potwierdzenia, bo przejrzysty cennik jest na tej stronie) i napiszę jakie materiały i gdzie wysłać oraz kiedy mogę zająć się Twoim projektem. Od Ciebie potrzebuję materiałów, czyli tekstów, zdjęć (jeśli ich nie posiadasz udzielę Ci dostępu do banku zdjęć), przykładów stron, które się Tobie podobają, kolorystyki. Przy czym, jeżeli nie czujesz się pewnie w kwestiach designu, to wystarczy, że dostarczysz mi teksty, a resztą zajmę się już sam, aby strona wyglądała bardzo dobrze.

podsumowanie korzyści

PŁACISZ ZA ZREALIZOWANY PROJEKT

Dopiero, gdy cały projekt jest przez Ciebie zaakceptowany – ponosisz opłatę, czyli widzisz wcześniej efekt końcowy.

szkolenie z osługi strony WWW

Otrzymasz filmy szkoleniowe, które zaopatrzą Cię w wiedzę z zakresu wprowadzania zmian na swojej stronie.

masz bezpośredni kontakt z wykonawacą

Jesteś ze Świnoujścia – możemy się umówić na spotkanie i omówić projekt online lub w samym Świnoujściu. Zawsze pozostaję pod telefonem – bez względu na to, czy pracujemy lokalnie czy ogólnopolsko.

GWARANCJA I 6 MIESIĘCY WSPARCIA

Oprócz standardowej 2letniej gwarancji na usługę – jeżeli napotkasz na problemy z edycją strony – pomagam.

OBUSTRONNIE ZAAKCEPTOWAN TERMINY REALIZACJI

Ustalamy termin realizacji odpowiedni dla każdej ze stron i tych terminów się trzymamy. Czas realizacji strony

Atrakcyjna cena bez niespodzianek

Mam bardzo konkurencyjne ceny, a dodatkowo przejrzyście opisane na stronie. Wiesz zatem, czego możesz się spodziewać, a cenę ustalam przed startem prac, a nie na ich zakończenie.

ŚWINOUJŚCIEDziałamy?!