Strony Internetowe Gorzów

Tworzę strony internetowe i reklamy dla przedsiębiorczych osób z Gorzowa. Jeżeli poszukujesz wsparcia w jednej z powyższych dziedzin - czytaj dalej.

KTO wykona stronę internetową?

Do realizacji takiego zlecenia potrzebujesz albo agencji reklamowej/marketingowej albo freelancera albo dumnie brzmiącego software house’u.

Ze względu na formę reprezentowaną przez zleceniobiorcę – możesz spodziewać się różnego typu podejścia. I tak korzystając z usług software house’u raczej spodziewaj się bardzo zaawansowanej strony, więc warto tam się zgłosić, gdy projekt www jest mocno skomplikowany i zawierający wiele funkcjonalnych rozwiązań. Tutaj też raczej możesz się spodziewać nawyższej ceny za usługę.

Z kolei korzystając z usług agencji – możesz liczyć na bardziej kompleksowe rozwiązanie wraz z kreacjami reklamowymi. Najczęściej w agencji współpracujesz z zespołem, który zajmuje się budowaniem strony www. Koszt będzie nieco niższy niż w przypadku software house’u, ale wyższy niż u freelancera.

Z kolei właśnie freelancer powinien być najtańszy – chociaż nie zawsze. W tej grupie mamy największy rozstrzał umiejętności, ale także cen. Można trafić doskonale, ale można też niestety niemile się zaskoczyć.

Jestem webdesignerem – umieściłbym się gdzieś pomiędzy freelancerem, a agencją marketingową, gdyż oferuję realizację zarówno prostych stron internetowych, jak i całych kampanii reklamowych.

komputer na stole, a na ekranie komputera obrazek z Gorzowa z napisem imitującym wyszukiwanie strony internetowe gorzów wielkopolski

Co mogę Ci zaoferować w ramach tworzonej strony www?

Theme

Atrakcyjny layout

Strony, które tworzę, charakteryzuje atrakcyjny wygląd dopasowany do oczekiwań Klienta

Web Video

FIlmy instruktażowe

Każda oddana strona ma możliwość dowolnej edycji przez Klienta. Każdy kto chce w przyszłości dodać filmy, zdjęcia, tworzyć bloga - otrzymuje filmy istruktażowe, jak to zrobić.

Tools

Techniczne bezpieczeństwo

Strony są zabezpieczone codziennymi backupami, a cały proces budowy pozwala na stworzenie witryny szybko działającej.

strony internetowe gorzów - przykładowe realizacje

Poniżej przedstawiam kilka przykładów stworzonych stron. Możesz obejrzeć całe portfolio z podziałem na branże w zakładce poświęconej zrealizowanym projektom.

portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www stomatologa z Kołobrzegu
Portfolio stron internetowych - prezentacja na ekranie monitora i smartfona strony www firmy z pokazami barmańskimi Zamieszani
sabinajarzmik

STRONY INTERNETOWE Gorzów - jak wybrać wykonawcę w 2023 roku?

Wiem, że nie musisz wybierać mnie jako wykonawcy swojej strony. Wiem, że będziesz też przeglądał konkurencję. Powiem więcej, wiem że nie zawsze będę idealnym rozwiązaniem, bo potrzeby Klientów są różne i dla niektórych moja oferta będzie świetna, a dla innych przeciętna. Skoro jednak „spotkaliśmy się” w tym miejscu, to pozwolę sobie przedstawić aspekty, na które powinieneś zwrócić uwagę wybierając webdesignera.

  1. Polecenia – to najstarsza i najlepsza metoda odnajdywania kompetnetnego zleceniobiorcy. Oczywiście nie jest to gwarancja 100 na 100, że otrzymując namiary od znajomego – wykonawca strony okaże się rzetelny. Zdarzają się nietrafione deycje. Niemniej, jeżelinasz znajomy ma zbudowaną stronę, z której jest zadowolony, to często warto skorzystać z usług sprawdzonej osoby.
  2. Opinie w internecie – przeglądaj opinie o potencjalnym wykonawcy w internecie, ale z głową. Pamiętaj, że przy bardzo dużej ilości opinii, jeżeli ktoś ma wszystkie oceny na 5,0 to są tylko 2 opcje: albo jest to fenomenalny webdesigner albo opinie są moderowane.Aby otrzymać kilkaset opinii trzeba mieć kilka tysięcy Klientów. Czy każdy Klient mógł być w 100% zadowolony? Przy okazji sprawdź moje opinie w Google
  3. Rozmowa telefonicza – często pomijany aspekt, ale wydaje mi się najważniejszy. Po wpisaniu w wyszukiwarkę „strony internetowe Gorzów” – wybierz kilka stron i zadzwoń do osób oferujących tworzenie stron www. Po rozmowie będziesz wiedzieć, z kim chcesz nawiązać współpracę. Pamiętaj, że tworzenie strony www to proces, więc będziecie rozawiać kilkanaście razy na różnych etapach projektu. Zadbaj, aby osoba do współpracy była taką, z którą się dobrze czujesz.

Strony www gorzów

Funkcjonalności

To, że strona internetowa ma być ładna to jest taki banał, że aż szkoda go powtarzać. Ładną stronę internetową potrafi zrobić wiele osób. Nie każdy jednak potrafi zadbać o funkcjonalne aspekty, które są zwykle dużo ważniejsze od wyglądu. Jakie rozszerzenia mogę Ci zaoferować w ramach strony internetowej i nie tylko?

Ile czasu trwa zaprojektowanie strony?

Moja ulubiona odpowiedź: to zależy:). Jeżeli mowa o standardowej stronie bez zaawansowanych rozwiązań, to zbudowanie indywidualnej strony zajmie 2 tygodnie (jeżeli deycdujesz się na stronę na szablonie – będzie krócej). Pamiętaj jednak, że to co  jest dużą zaletą współpracy ze mną – czyli fakt, że masz bezpośredni kontakt z osobą realizującą stronę www, a nie tylko z handlowcem – jest też wadą. Jeżeli w danym momencie mam otwarte projekty, to nie porzucę ich. Nie zdarzyło mi się jednak, by ktoś, kto się pierwszy raz zgłosił – musiał czekać dłużej niż miesiąc na start prac.

Co potrzeba przygotować do strony www?

Rozpocznij od telefonu do mnie lub od napisania maila. Wtedy najszybciej powiem, co jest potrzebne dla Twojego konkretnego projektu. Niemniej jednak – standardowo Klient dostarcza zdjęcia i teksty na stronę oraz przykłady stron, które mu się podobają. To pozwala zapoznać mi się ze stylem i oczekiwaniami odnośnie realizacji.

podsumowanie korzyści

PŁACISZ ZA ZREALIZOWANY PROJEKT

Nie płącisz żadnych zaliczek. Dopiero, gdy Twój indywidualny projekt strony jest gotowy i go akceptujesz – ponosisz opłatę. Jeżeli odrzucasz projekt – nic nie płacisz.

szkolenie z osługi strony internetowej

Po zrealizowaniu projektu – nagram dla Ciebie filmy instruktażowe, w jaki sposób wprowadzać zmiany na stronie.

Wiesz kto wykona twoją stronę

Korzystając z usług dużych agencji – rozmawiasz z handlowcem i najczęściej samego webdesignera nigdy nie poznajesz.

GWARANCJA I 6 MIESIĘCY WSPARCIA

Tworzenie strony internetowej to usługa, zatem jest objęta 2letnią gwarancją. Jeżeli przy wprowadzaniu zmian na stronie pojawiłyby się problemy – masz ode mnie na ten cel extra wsparcie przez pół roku.

Terminy realizacji bez niespodzianek

Terminy to dla mnie bardzo ważna część współpracy. Jeżeli ustalę możliwy termin realizacji to się go trzymam. Nie ma przeciągania projektu w nieskończoność.

cena adekwatna do jakości realizacji

Moje ceny plasują się gdzieś pewnie w okolicach rynkowej średniej, jednak celem jest, aby w zaoferowanej cenie świadczyć najwyższą możliwą jakość.

GorzówDziałamy?!