Projektowanie stron internetowych

Potrzebujesz strony internetowej? Stworzę dla Ciebie atrakcyjną wizualnie stronę wykorzystując wiedzę potwierdzoną certyfikatami oraz doświadczenie udokumentowane wysoko ocenianymi realizacjami.
grafika monitora symbolizująca tworzenie stron internetowych

Oni już się
rozwinęli

logo firmy grupa avem
logo firmy kreatywni online
logo firmy sosnova medica
logo firmy gobud nieruchomości

…i wiele innych firm

Strona internetowa Twojej firmy zgodna z trendami

Istnieją 2 możliwości na tworzenie stron internetowych. Po pierwsze możesz zlecić zbudowanie serwisu freelancerowi lub agencji, która się w tym specjalizuje.  Jest też opcja nr 2 – samodzielna budowa strony. Każda wersja ma swoje mocne i słabe strony. 

Bez względu na to, która wersja jest Ci bliższa, przybliżam obecne trendy w zakresie designu stron internetowych. Pomogą Ci one na określenie wyglądy swojego serwisu:

mężczyzna zajmuje się tworzeniem stron internetowych
grafika kół zębatych

Funcjonalność czy design?

Widziałem przepiękne strony internetowe, które nie wspierały działań biznesowych firmy i widziałem przestarzałe strony internetowe, które doskonale realizowały strategię marketingową.  Pierwsze pytania, które zadaję Klientom, to:

Po co Panu/Pani strona internetowa (lub przebudowa strony internetowej)? Jak Klienci mają trafiać na Pana/Pani stronę www?

Niektórzy mają opracowane własne kanały sprzedaży i potrzebują nowoczesnej strony, która będzie elegancko prezentowała ofertę firmy. Przykładem może być sytuacja, gdy przedstawiciel handlowy dociera do odbiorcy i chcąc zaprezentować ofertę firmy – odsyła do strony internetowej. Zatem pierwszy kontakt odbywa się offline i celem takiej strony będzie, jak najpełniejsze zaprezentowanie oferty firmy. Z kolei ci przedsiębiorcy, którzy chcą, aby potencjalni Klienci w pierwszym kroku trafiali na stronę – powinni mieć stronę, która wspiera konwersję. Konwersją w firmach usługowych będzie najczęściej kontakt z firmą, zatem sam przycisk kontaktu powinien pojawiać się wielokrotnie. Przed stratem prac, razem z Klientem określamy cel biznesowy tworzonej strony www. Jeżeli chcesz zbudować stronę samodzielnie, to pamiętaj o tym, by wspierała ona realizację celów biznesowych firmy. Od tego powinno się zacząć tworzenie stron internetowych.

internet-i-tlo

System CMS strony internetowej

System CMS WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią strony www. Umożliwia zbudowanie prostych, jak i rozbudowanych serwisów. Jeżeli zostanie zbudowany prawidłowo od podstaw na samym początku, to da w przyszłości właścicielowi doskonałe możliwości rozbudowy serwisu wraz z rozwojem firmy. W filmach instruktażowych w sekcji Poradników prezentuję metodologię budowania strony WordPress od A do Z.

Jeżeli planujesz zlecić stworzenie strony mojej osobie lub innej agencji – zadbaj o to, aby po zakończeniu prac otrzymać dopstęp do systemu CMS strony. Wszystkie tworzone przeze mnie strony pozwalają Klientom na wprowadzanie modyfikacji w przyszłości.

Responsywna strona www

Jest 2024 rok: w większości branż główny ruch na stronie jest generowany przez smartfony, a wciąż zdarzają się strony, które źle wyglądają na urządzeniach przenośnych. Obecnie funkcjonuje cała paleta urządzeń, a każde z nich ma swoje wymagania. Jeżeli chcesz zdobywać nowych Klientów przez internet, masz obowiązek zadbać o responsywność swojej strony.

Wszystkie strony www dla moich Klientów testuję na różnych rodzajach ekranów. Jeżeli chcesz otrzymac w pełni responsywną stronę, możesz śmiało skorzystać z moich usług.

smartfon
rysunek zaciśniętych dłoni

Oferta tworzenia stron w Enjoy Ads Studio

W największym skrócie napiszę, dlaczego warto współpracować ze mną:

ikon thick i kwadrat

Przykładowe realizacje

Tridarko

Tridarko

Rehatime

Rehatime

Magnolia Psychoterapia

Magnolia Psychoterapia

strony www portfolio przykład zrealizowanej strony dla prawnika

DT Kancelaria

dobra relacja

Dobra Relacja

przykład realizacji strony internetowej

SSPA Razem

Wycena? Pytania? Porozmawiajmy o Twojej stronie

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonię.

Wyślij do mnie wiadomość.
Odpiszę.