Tworzenie Stron Internetowych

Nasz klient płaci za stronę tylko, jeżeli mu się ona podoba. Jeżeli mu się nie podoba - nie płaci!

blank
blank

Obietnica nr 1: Ładne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, traktujemy w taki sposób, jakbyśmy to robili nie dla klienta, a dla nas samych.

Innymi słowy, realizujemy zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Stworzenie eleganckiego rozwiązania może się wiązać z dodaniem animacji, należytym przygotowaniem zdjęć, czy przygotowaniem dedykowanych ikon.

Jeżeli projekt tego wymaga, tworzymy interaktywne strony internetowe – z ruchomymi elementami, animacjami, zniakjącymi i pojawiającymi się napisami, czy chociażby z menu, które wędruje razem z odbiorcą po całym serwisie. Takie rzeczy, jak połączenie z Facebookiem, Instagramem i mediami społecznościowymi – uważamy już za standard.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że tworzenie stron internetowych to nie tylko prawidłowe jej działanie, ale także dbałoś o estetykę strony www.  Potrzebny jest dobór odpowiednich czcionek oraz kolorsytyki z palety barw.

Na wizualny odbiór wpływa też rozmieszczenie elementów na stronie, czy zastosowanie, tzw. złotego środka.

Taką wiedzę posiada webdesigner.

tworzenie srron internetowych na komputerze

Obietnica Nr 2

Profesjonalne tworzenie stron internetowych.

Profesjonalne podejście do klienta.
blank
Przed startem prac, przedstawiamy szczegółowy kosztorys - klient wie, za co płaci i czego może wymagać. Proste!
blank
Każdą wykonaną stroną chwalimy się w naszych mediach społecznościowych. Ona musi wyglądać super!
blank
Inna jest budowa strony dla przedszkola, a inna dla sklepu meblowego. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta.
strony internetowe na smartfonie
blank

Obietnica nr 3: Strony internetowe z systemem cms

System CMS WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią strony www.

Wraz z rozwojem każdej firmy, potrzebne jest wprowadzanie zmian na stronie: dodawanie produktów, wprowadzanie informacji o aktualnych wydarzeniach, aktualizacja galerii i wiele wiele innych.

Zadbaliśmy o to, by klient mógł to robić samodzielnie (system CMS to właśnie system zarządzania stroną) w możliwie najprostszy sposób dzięki:

Budujemy zarówno proste strony internetowe, jak i zaawansowane rozwiązania. Jesteśmy w stanie dostarczyć dobre strony internetowe, bo przykładamy się do kazdego zadania. Zależy nam na Państwa sukcesie, bo to promuje nasze rozwiązania jako skuteczne.

Obietnica Nr 4

Responsywne Strony Internetowe.

W 2022 roku to już obowiązek!

Budowanie stron, które prawidłowo wczytają się na Iphonie, innym smartfonie, starszym laptopie i nowoczensym dużym monitorze, to nie lada wyzwanie. Po prostu obecnie funkcjonuje cała paleta urządzeń, a każde z nich ma swoje wymagania. Jeżeli chcesz zdobywać nowych klientów przez internet, masz obowiązek zadbać o responsywność swojej strony. Dostosujemy Twoją witrynę do dynamicznego internetowego świata biznesu. 

Smartfony

Prawidłowe wczytywanie stron na smartfonach i tabletach zwiększa szanse na zdobycie nowego klienta.

Ruch na stronie

Czy chcemy tego, czy nie zdecydowana większość ruchu na stronie jest generowana z telefonów.

tworzenie stron internetowych na smartfony

Testowanie

Przed oddaniem strony - testujemy ją na róznych wielkościach ekranów. Nasz klient otrzymuje responsywną stronę internetową.

Ekran 4K

Responsywność dotyczy nie tylko smartfonów, ale także dużych monitorów. o czym niektórzy projektanci stron lubią zapominać.

Porozmawiajmy o twojej stronie

Każda strona internetowa dla firmy powinna być inna, bo odpowiada na inne potrzeby. Niektórzy poszukują stron internetowych z funkcją bloga, inni z systemem rezerwacyjnym dla hoteli. Część z Państwa chce, aby strona była skonfigurowana pod reklamy Google Ads i Facebook Ads, a dla innych jest to zupełnie niepotrzebne.

Krótko mówiąc, budowanie stron www wymaga poznania specyfiki branży klienta. Zatem chcielibyśmy poznać wymagania Państwa biznesu i dopasować stronę www w taki sposób, aby pomagała zrealizować biznesowe cele. Czasem budujemy serwisy, które mają być po prostu biznesową wizytówką, a czasami strona internetowa staje się centrum biznesu, gdzie potencjalni klienci umawiają się na spotkania, rezerwują wiyzty, czy opłacają zamówienia. Tak – potrzebujesz biznesowego rozwiązania do zwiększania sprzedaży, utrzymywania relacji z klientami, a nie strony internetowej, która po prostu jest. 

Czy jesteśmy w stanie Ci pomóc? Nie dowiemy się, jeżeli nie porozmawiamy. Zadzwoń