Tworzenie Stron Internetowych

Klient płaci za stronę tylko, jeżeli mu się ona podoba. Jeżeli mu się nie podoba - nie płaci!

Obietnica nr 1: Ładne strony internetowe

Tworzenie stron internetowych, traktuję w taki sposób, jakbym to robił nie dla klienta, a dla samego siebie.

Innymi słowy, realizuję zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Stworzenie eleganckiego rozwiązania może się wiązać z dodaniem animacji, należytym przygotowaniem zdjęć, czy przygotowaniem dedykowanych ikon.

Jeżeli projekt tego wymaga, tworzę interaktywne strony internetowe – z ruchomymi elementami, animacjami, znikającymi i pojawiającymi się napisami, czy chociażby z menu, które wędruje razem z odbiorcą po całym serwisie. Takie rzeczy, jak połączenie z Facebookiem, Instagramem i mediami społecznościowymi – uważam już za standard.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że tworzenie stron internetowych to nie tylko prawidłowe jej działanie, ale także dbałoś o estetykę strony www.  Potrzebny jest dobór odpowiednich czcionek oraz kolorsytyki z palety barw.

Na wizualny odbiór wpływa też rozmieszczenie elementów na stronie, czy zastosowanie, tzw. złotego środka.

Taką wiedzę posiada webdesigner.

Praca na komputerze

Obietnica Nr 2

Profesjonalne tworzenie stron internetowych.

Profesjonalne podejście do klienta.
ikona żarówki na strony internetowe
Przed startem prac, przedstawiam szczegółowy kosztorys - Klient wie, za co płaci i czego może wymagać. Proste!
ikona symbolizująca zdjęcia na stronie www
Każdą wykonaną stroną chwalę się w mediach społecznościowych. Ona musi wyglądać super!
ikona ustawień strony internetowej
Inna jest budowa strony dla przedszkola, a inna dla sklepu meblowego. Dobieram rozwiązania do potrzeb klienta.
Męzczyzna przegląda strony internetowe na smartfonie
eclipse 01

Obietnica nr 3: Strony internetowe z systemem cms

System CMS WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią strony www.

Tworzenie stron internetowych nie jest procesem, który zamyka się w 2 tygodnie. Wraz z rozwojem każdej firmy, potrzebne jest wprowadzanie zmian na stronie: dodawanie produktów, wprowadzanie informacji o aktualnych wydarzeniach, aktualizacja galerii i wiele wiele innych.

Dbam o to, by Klient mógł to robić samodzielnie (system CMS to właśnie system zarządzania stroną) w możliwie najprostszy sposób dzięki:

Buduję zarówno proste strony internetowe, jak i zaawansowane rozwiązania. Jestem w stanie dostarczyć dobre strony internetowe, bo przykładam się do kazdego zadania. Zależy mi na Państwa sukcesie, bo to promuje Enjoy Ads Studio jako dobrą firmę. Więcej na temat tworzenia stron internetowych z użyciem CMS WordPress można przeczytać na stronie wydawcy WordPress.

Obietnica Nr 4

Responsywne Strony Internetowe.

W 2024 roku to już obowiązek!

Tworzenie stron internetowych, które prawidłowo wczytają się na Iphonie, innym smartfonie, starszym laptopie i nowoczensym dużym monitorze, to wyzwanie. Po prostu obecnie funkcjonuje cała paleta urządzeń, a każde z nich ma swoje wymagania. Jeżeli chcesz zdobywać nowych klientów przez internet, masz obowiązek zadbać o responsywność swojej strony. Dostosuję Twoją witrynę do dynamicznego internetowego świata biznesu. 

Smartfony

Prawidłowe wczytywanie stron na smartfonach i tabletach zwiększa szanse na zdobycie nowego klienta.

Ruch na stronie

Czy chcemy tego, czy nie zdecydowana większość ruchu na stronie jest generowana z telefonów.

Prezentacja wyglądu responsywnej strony internetowej na smartfonie

Testowanie

Przed oddaniem strony - testuję ją na róznych wielkościach ekranów. Klient otrzymuje responsywną stronę internetową.

Ekran 4K

Responsywność dotyczy nie tylko smartfonów, ale także dużych monitorów. O tym niektórzy projektanci stron lubią zapominać.

Porozmawiajmy o twojej stronie

Każda strona internetowa dla firmy powinna być inna, bo odpowiada na inne potrzeby. Niektórzy poszukują stron internetowych z funkcją bloga, inni z systemem rezerwacyjnym dla hoteli. Część z Państwa chce, aby strona była skonfigurowana pod reklamy Google Ads i Facebook Ads, a dla innych jest to zupełnie niepotrzebne.

Krótko mówiąc, budowanie stron www wymaga poznania specyfiki branży Klienta. Zatem chciałbym poznać wymagania Państwa biznesu i dopasować stronę www w taki sposób, aby pomagała zrealizować biznesowe cele. Czasem buduję serwisy, które mają być po prostu biznesową wizytówką, a czasami strona internetowa staje się centrum biznesu, gdzie potencjalni klienci umawiają się na spotkania, rezerwują wizyty, czy opłacają zamówienia. Tak – potrzebujesz biznesowego rozwiązania do zwiększania sprzedaży, utrzymywania relacji z klientami, a nie strony internetowej, która po prostu jest.

Czy jestem w stanie Ci pomóc? Nie dowiemy się, jeżeli nie porozmawiamy. Zadzwoń

PROMOCJA

Do 15 lutego 2024

Do każdej strony internetowej zleconej do 15 lutego, oprócz strony przygotowuję też wizytówkę Google. Wizytówka to zaskakująco tani i skuteczny sposób na pozyskiwanie klientów. Przede wszystkim świetnie się sprawdza we wszelkich lokalnych biznesach, gdzie ludzie często poszukują usług w najblizszej okolicy. Strona internetowa + wizytówka Google to świetne marketingowe połączenie!