Strony Internetowe Cennik

blank
blank

Ile kosztuje strona internetowa?

W witrynie prawie każdej agencji interaktywnej - na powyższe pytanie znajdziesz odpowiedź "to zależy".

I w sumie trzeba przyznać, że jest to szczera prawda. Przy rozpiętości cenowej stron od 500zł do 50000zł wielu klientów obawia się nawet zapytać o cenę. Na dole tej podstrony znajdziesz szczegółowy cennik, więc z góry wiesz, czego można się spodziewać. To przejrzyste zasady, które jak dotąd nam się świetnie sprawdzają. Najważniejsze jednak, że w Enjoy Ads Studio, najpierw projektujemy dla klienta stronę internetową, a dopiero kiedy klient ją akceptuje – płaci. 

Jeżeli doszłoby do sytuacji, że stworzona przez nas strona www jest według klienta kiepska – ten nie ponosi żadnych kosztów. W ten sposób nasi kontrahenci nie ryzykują, że wydadzą pieniądze i otrzymają projekt, który ich nie satysfakcjonuje. W praktyce to nasi klienci sami się upominają o fakturę, bo już chcą zapłacić:)

Poniżej opisujemy składowe elementy cennika, ale na innych stronach, znajdziesz opis naszej metodologii tworzenia stron internetowych. Jeżeli od razu chcesz poznać koszt, przejdź do zakładki: Strony Internetowe Cennik.

strony internetowe cennik

STRONA STANDARD

Strona złożona ze strony głównej oraz do 5 podstron.  Na takiej stronie można umieścić zdjęcia, teksty, odnośniki do mediów społecznościowych, formularz kontaktowy i wiele innych. Całość jest umieszczona na serwerze wraz z podpiętą domeną (adresem strony). Konfigurujemy adresy mailowe z nazwą domeny. Zrealizowana strona charakteryzuje się ładnym designem i przejrzystością. Nazwa „standard” niech nie wprowadza nikogo w błąd. Nie ma tu miejsca na półśrodki. Zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym klient otrzymuje bardzo ładną i sprawnie działającą stronę

Standard to część bazowa każdego naszego projektu, czyli każdy nasz klient musi zamówić stronę standard i może ją rozbudować o dodatkowe funkcje.  Jeżeli chciałbyś, abyśmy zaprojektowali dla Ciebie taką stronę, będziemy potrzebować od Ciebie: tekstów na stronę, zdjęć na stronę (możesz skorzystać bezpłatnie z naszego banku zdjęć), przykładowych stron, które Ci się podobają – musimy poznać Twój gust, aby się do niego dopasować. Czas realizacji: 2 tygodnie.

DODATKOWY PAKIET PODSTRON

Wielu klientów potrzebuje nieco bardziej rozbudowanej strony, która obejmie więcej informacji niż tylko oferta, cennik, kontakt. Oczywiście budujemy także strony internetowe, które mają nawet po kilkadziesiąt podstron. Pakiet podstron dotyczy stworzenia do 5 dodatkowych podstron w serwisie. Jeżeli klient potrzebuje jeszcze więcej podstron, może dokupić większą liczbę pakietów. Dla przykładu: zamówienie jednego dodatkowego pakietu podstron, pozwala na stworzenie serwisu: strona główna oraz do 10 podstron. Zamówienie 2 pakietów oznacza, że zbudujemy stronę główną oraz do 15 podstron.

blog na stronie

Blog może mieć formę informacyjną, może być aktualnościami, może być listą recenzji i może mieć milion innych zastosowań. Bez wątpienia, jeżeli ktoś chce pozycjonować swoją firmę w internecie – blog będzie bardzo pomocny. W ramach naszej oferty przygotowujemy szablon wpisu, podział na kategorie, stronę kategorii oraz dodajemy 3 artykuły z materiałów klienta. Szablon wpisu ułatwia klientowi późniejsze samodzielne wprowadzanie treści, bo jego zadaniem będzie tylko dodanie tekstu i zdjęć. Cały design będzie już zaimplementowany – w ten sposób wszystkie blogowe wpisy będą współgrały z designem całej strony. 

A czym są kategorie? Dla przykładu na stronie dotyczącej motoryzacji mogłyby się pojawić kategorie takie jak: samochody klasy premium, samochody z lat 90, samochody elektryczne. Każdy artykuł o samochodach klasy premium będzie przypisany do takiej kategorii. Osoba odwiedzająca stronę, będzie miała możliwość przejścia do wybranej kategorii, by móc zobaczyć wszystkie artykuły dotyczące  aut klasy premium.

PANEL REZERWACYJNY

Niektóre strony wymagają specjalnych panelów rezerwacyjnych. Przykładem mogą być strony dla hoteli, strony dla klubów fitness, strony dla firm edukacyjnych. Jak odróżnić panel rezerwacyjny od formularza kontaktowego? Przede wszystkim w formularzu kontaktowym potencjalny klient wypełnia pola, które są wysyłane do właściciela strony drogą mailową. Można w uproszczeniu powiedzieć, że klient po prostu wysyła maila. Stworzenie formularza kontaktowego jest już ujęte w cenie strony standard – nie jest to dodatkowo płatne

Wyobraźmy sobie inną sytuację, że klient wchodzi na stronę pensjonatu i może zarezerwować pokój Deluxe tylko w określonych terminach (widzi dostępność pokoju). Lub inna sytuacja: klient odwiedza witrynę szkoły językowej i chce się zapisać na kurs: widzi, że na kurs z języka niemieckiego są jeszcze 3 wolne miejsca. Jeżęli dokona rezerwacji, następny klient zobaczy tylko 2 dostępne miejsca. To są właśnie systemy rezerwacji. Potencjalny klient widzi dostępność, może zastosować filtry wyszukiwania, a cały proces rezerwacji jest automatyczny. Właściciel strony nie musi nad nim czuwać.

WERSJE JĘZYKOWE STRONY

Coraz częściej klienci proszą o stworzenie strony wielojęzycznej, bo prowadzą swoje biznesy na rynku międzynarodowym. Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi, możemy zbudować stronę tłumaczoną na kilkanaście języków. Podstawowa cena naszej usługi obejmuje instalację modułu do tłumacznia oraz wprowadzenie jednego języka z tłumaczeń dostarczonych przez klienta. W ten sposób strona otrzymuje w pełni funkcjonalną wersję językową. Można rozszerzyć ofertę o tłumaczenia na kilka języków.

SKLEP INTERNETOWY

Sklepy internetowe ciągle zyskują na znaczeniu i stąd coraz więcej zleceń obejmujących takie właśnie realizacje. Pojęcie „sklep internetowy” jest bardzo szerokie, bo w tej kategorii mieszczą się zarówno witryny sprzedające jednego e-booka, jak i sklepy z tysiącami produktów. Niektórzy chcą mieć w ofercie zróżnicowane formy płatności: przelew tradycyjny, przelew natychmiastowy, BLIK, PayPal, karta kredytowa, a niektórzy wybierają jedynie przelew tradycyjny, aby zmniejszyć koszty prowizji od transakcji. Budujemy różnorodne sklepy, ale dla zachowania przejrzystości cennika, w tej ofercie nasz klient otrzyma: sklep z 10 kategoriami i 10 wprowadzonymi przez nas produktami. 

Pozostałe produkty i kategorie – klient po naszym preszkoleniu – może wprowadzić samodzielnie. To bardzo ważne, aby właściciel sklepu potrafił się nim sprawnie posługiwać. Sklep będzie posiadał bramkę płatności oraz połączenie z systemem kurierskim. Klienci zamawiający w sklepie będą otrzymywać powiadomienia o realizacji, a właścicel strony maile o nowym zamówieniu. Taki standardowy sklep zaspokaja spokojnie potrzeby większości klientów. Jeżeli oczekujecie Państwo dodatkowych integracji, np. połączenie z Allegro, Ceneo, Google Shopping, Baselinker, itp. – prosimy o kontakt, bo to wymaga indywidualnej wyceny.

Strony Internetowe Cennik

Podstawę ceny stanowi „strona standard”, którą można (ale nie trzeba) rozbudować o dodatkowe moduły. Podane ceny są cenami brutto.

Pamiętaj, że płacisz dopiero po akceptacji projektu.

900zł
STRONA
STANDARD
+300zł
DODATKOWY PAKIET
PODSTRON
+300zł
BLOG
NA STRONIE
+500-1000zł
PANEL
REZERWACYJNY
+300zł
WERSJE JĘZYKOWE
STRONY
+500zł
SKLEP
INTERNETOWY

PŁACISZ DOPIERO PO AKCEPTACJI PROJEKTU.
ZADZWOŃ. NAPISZ.